+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального цифрового коду, декільком типам smart-карт, а також по малюнку вен.

Пристрій PalmSecure ID Match крім контролю фізичного доступу, необхідний для доступу до грошових трансакциям та інших даних. Якщо розглянути вертикальні ринки, на які покладається розробник, то це підприємства роздрібної торгівлі, установи системи соціального страхування, банкомати та ряд інших. Імовірність помилки та збою, що забезпечується приладом, набагато менше інших основних рішень, які використовуються у поточний час на ринку.

Пристрій складається із звичайного зчитувача, сенсора та блоку обробки інформації на основі центрального процесора ARM останнього покоління.

Біометрична аутентифікація

У приладі PalmSecure ID Match у вигляді програми PalmSecure trueidentity реалізовано клієнт-серверне ліцензованих програмне забезпечення. Воно засноване на створеній у Німеччині технології електронної ідентифікації, здатної витримати найсуворіші вимоги щодо захисту інформації. Персональні дані та процеси їх передачі, згідно з інформацією від виробника, мають максимально технічно можливу ступінь захисту.

На ринок прилад планують запустити на початку 2015 року. Перші продажі почнуться в Європі, в Індії, на Близькому Сході та країнах Африки.

Назад в: Контроль доступу, В світі 04-12-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також