+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Через 5 років всі продукти Samsung стануть мережевими

Через 5 років всі продукти Samsung стануть мережевими

Корейський електронний гігант Samsung інформував, що 90% всіх його товарів, від холодильників до смартфонів, зможуть бути підключені до мережі Ethernet до 2017 року. Як стверджує виконавчий директора компанії Samsung Бі Кей Юн (BK Yoon), вже через 5 років кожен товар каталогу компанії зможе підключитися до глобальної мережі Ethernet.

Корисність та общепринятость концепції Інтернет-речей буде лише тоді, коли продукти від різних виробників стануть сумісні один з одним. У зв'язку з цим, Бі Кей Юн обіцяє, що кожен товар Samsung буде створюватися на базі відкритих платформ для взаємодій з іншої домашньої електронікою. «Ми надамо можливість простого взаємодії інших продуктів з нашими», – підкреслив він.

Директор компанії Samsung BK Yoon

Така декларація Samsung лише останній приклад бажання великій технологічній компанії надати веб-підключення для своїх товарів крім смартфонів, планшетів та ноутбуків.

Влітку 2014 Samsung придбала компанію SmartThings, американський стартап, який займаеться створенням відкритої платформи для пристроїв, що підключаються та технологій розумного будинку – перша стане базою для експансії Samsung у сектор Інтернету речей.

Samsung – не єдина велика електронна компанія, яка інвестує в технології розумного будинку. Наприклад, Google в взимку минулого року придбала за суму більше $ 3 млрд компанію Nest, що займається установкою та продажем розумних датчиків диму та термостатів. Nest також орієнтується на створення сумісності своїх пристроїв з іншими службами та продуктами, представляючи для цього свою програму Works with Nest.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 24-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Найлегші ноутбуки бізнес-класу
Найлегші ноутбуки бізнес-класу

Виробник HP представив нові бізнес-ноутбуки, які зможуть зайняти гідне місце на столах бізнес-користувачів. HP анонсувала їх як найлегші та...

Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U
Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U

Першими 14-нанометровими процесорами корпорації Intel , які раніше з'явилися на ІТ-ринку, були продукти серії Core M (покоління Broadwell)....

Windows 10 відкриває секрети розробки
Windows 10 відкриває секрети розробки

Всесвітньому інноваційному лідеру – корпорації Microsoft знову вдалося здивувати користувачів, які з нетерпінням чекали виходу у світ Windows...

Всі новини