+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone

Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone

Компанія Panasonic продемонструвала нову преміальну модель DECT-телефону, сумісного з усіма iPhone серій 5 та 6, а також iPod touch.

Повсякденне життя людини немислиме без використання мобільного зв'язку. У зв'язку з цим компанія Panasonic створила нову модель KX-PRL260, цифровий бездротовий телефон зможе стати відмінним доповненням самого сучасного смартфона. Володіючи контрастним чорним кольором та стильним дизайном модель KX-PRL260 зможе вписатися у будь-який інтер'єр.

Ключовою особливістю продукту є функція Link to Mobile, яка дозволяє застосовувати модель у якості мобільного телефону у вас вдома. Поєднавши базовий блок та iPhone через Bluetooth, Ви отримаєте можливість приймати та здійснювати мобільні виклики за допомогою KX-PRL260, не залежно від того, у якій частині будинку буде знаходиться Ваш смартфон. Крім того, до базовий блок підтримує підключення двох різних мобільних телефонів.

PanasonicKX-PRL260

Модель KX-PRL260 буде ідеальним вибором для користувачів, які проживають у квартирах та будинках з поганим мобільним покриттям (де мобільний телефон здатний приймати виклики лише в деяких кімнатах). Для тих користувачів, які не мають проблем з прийомом, DECT-телефон буде просто сучасним доповненням.

DECT-трубка може використовуватися для відтворення музики або голосів на iPhone за допомогою динаміків базового блоку. Ви зможете використовувати трубку дистанційно для регулювання гучності динаміків базового блоку або відтворення, перемотування, повтору та зупинки музики на смартфоні. Крім того, модель має інтелектуальною функцією, здатною надавати швидкий доступ до різних можливостей телефону, а також цифровому автовідповідача та спікерфон.

Назад в: Телефонія, В світі 20-11-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!
Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!

Поспішаємо представити Вам, що на ринку України, з'явився новий пристрій – Wi-Fi IP-телефон, (AddPac WP100) який реалізує наша компанія. Цей...

Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG
Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG

Співробітники нашої компанії пройшли підвищення кваліфікації по системамі зв'язку LG-Ericson та отримали кваліфікаційні сертифікати «По...

Всі новини