Каталог
+380Показати номер
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Системи відеоспостереження в будинку уразливі, – експерти NCSC
Системи відеоспостереження в будинку уразливі, – експерти NCSC

Згідно зі статистикою Національного центру кібербезпеки (NCSC) і дослідженням аналітиків в області відеоспостереження, сучасні інтелектуальні...

Axis випустив прогресивний чіп для камер спостереження
Axis випустив прогресивний чіп для камер спостереження

Інновації бренду Axis поповнилися лінійкою  IP-камер з новітнім процесором ARTPEC-7, який покращує візуалізацію, забезпечує сильне...

SCTF – виявлення тенденції крадіжки за кілька кліків
SCTF – виявлення тенденції крадіжки за кілька кліків

Компанія Genetec запропонувала інноваційне рішення для розслідування крадіжок в роздрібних магазинах. Розробка отримала назву Security Center...

Всі новини

Conta-Clip представила системи вводу кабелів KDSClick

Conta-Clip представила системи вводу кабелів KDSClick

Німецький виробник Conta-Clip розробив та представив нове рішення – системи вводу кабелів KDSClick. Це система для введення кабелів через стінки щитів розподілу, корпусів, оснащена надійним ущільнювачем і розвантаженням натягу.

Численні варіанти використання системи забезпечуються завдяки модульній системі, що складається з трьох компонентів: рамки, вкладишів і ущільнювачів.

Рамки являють собою цільні, нероз'ємні вироби, що виготовляються з пластика, посиленого скловолокном. Ущільнювач зі спіненого матеріалу дозволяє добитися високої герметичності класу IP66 на будь-яких поверхнях.

З допомогою вкладишів вибирається розмір отвору рамки для монтажу відповідних ущільнювачів. Підтвердженням правильного монтажу є характерне клацання. У споживача з'являється можливість підведення кабелів усіх типів, а також шлангів, гідротрубок і так далі.

Система вводу кабелів KDSClick

Ущільнювачі мають форму конуса, що дає можливість простим натисненням забезпечити герметизацію зазору і розвантажити натяг. Установка ущільнювачів ведеться з внутрішньої частини назовні в отвори вкладишів. Наявність хвилеподібного розрізу дозволяє добитися точної посадки на кабель.

На сьогоднішній момент розробником створено 82 ущільнювального елемента, що дозволяють виконати введення кабелів різного діаметру і геометричної форми.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 07-12-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення