+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Conta-Clip представила системи вводу кабелів KDSClick

Conta-Clip представила системи вводу кабелів KDSClick

Німецький виробник Conta-Clip розробив та представив нове рішення – системи вводу кабелів KDSClick. Це система для введення кабелів через стінки щитів розподілу, корпусів, оснащена надійним ущільнювачем і розвантаженням натягу.

Численні варіанти використання системи забезпечуються завдяки модульній системі, що складається з трьох компонентів: рамки, вкладишів і ущільнювачів.

Рамки являють собою цільні, нероз'ємні вироби, що виготовляються з пластика, посиленого скловолокном. Ущільнювач зі спіненого матеріалу дозволяє добитися високої герметичності класу IP66 на будь-яких поверхнях.

З допомогою вкладишів вибирається розмір отвору рамки для монтажу відповідних ущільнювачів. Підтвердженням правильного монтажу є характерне клацання. У споживача з'являється можливість підведення кабелів усіх типів, а також шлангів, гідротрубок і так далі.

Система вводу кабелів KDSClick

Ущільнювачі мають форму конуса, що дає можливість простим натисненням забезпечити герметизацію зазору і розвантажити натяг. Установка ущільнювачів ведеться з внутрішньої частини назовні в отвори вкладишів. Наявність хвилеподібного розрізу дозволяє добитися точної посадки на кабель.

На сьогоднішній момент розробником створено 82 ущільнювального елемента, що дозволяють виконати введення кабелів різного діаметру і геометричної форми.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 07-12-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інноваційні лотки Flexel на виставці elcomUkraine 2016
Інноваційні лотки Flexel на виставці elcomUkraine 2016

На виставці elcomUkraine 2016 присвяченій новинок та інновацій у сферах енергетики, електротехніки та енергоефективності великою популярністю...

Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!
Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!

Компанія OBO Bettermann випустила відео-інструкцію, в якій розповідає про те, як правильно встановити систему закладних труб серії...

Нові кабеля Lapp Group на виставці Hannover Messe 2016
Нові кабеля Lapp Group на виставці Hannover Messe 2016

В рамках виставки Hannover Messe 2016 компанія Lapp Group представила нові розробки в галузі кабельної продукції , яка експлуатується в...

Всі новини