+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Сучасна кодонабірна панель зі зчитувачем від Tanos

Сучасна кодонабірна панель зі зчитувачем від Tanos

Компанія Tantos почала випуск нової кодонабірної панелі TS-KBD-EH Touch з сенсорною клавіатурою і зчитувачем, що підтримує карти двох форматів. Новинка прекрасно поєднує в собі сучасні технології, гарні експлуатаційні характеристики і елегантні форми.

Перше, що відрізняє нову панель від аналогів – сенсорні кнопки з м'яким білим підсвічуванням. Клавіатура зручна і приємна у використанні – користувачеві не потрібно тиснути на кнопки, вони не западають, відгук відбувається в один дотик.

При виготовленні пристрою використані сучасні та надійні в експлуатації матеріали: фальш-панель – акрил чорного кольору, корпус – алюміній, каркас – оцинкована сталь. Панель характеризується високими естетичними показниками, а її монтаж здійснюється без зовнішніх кріпильних елементів, які здатні неабияк погіршувати зовнішній вигляд виробу.

Кодонабірна панель зі зчитувачем працює з картами двох форматів: Em-marin і HID Prox. Також в панель вбудований автономний контролер на 1000 користувачів. Змінити режим доступу можна з допомогою карти адміністратора.

Кодонабірний зчитувач Tanos TS-KBD-EH Touch

Пристрій може експлуатуватися при температурах від -40 до +60 градусів, як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі при використанні навісу. В іншому функціональні можливості панелі схожі з іншими аналоговими зчитувачами СКУД.

Назад в: Контроль доступу, В світі 28-01-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Краща IP-інтерком станція компанії Zenitel Group
Краща IP-інтерком станція компанії Zenitel Group

За результатами незалежного опитування фахівців в області проектування і експлуатації систем безпеки, який був проведений американським виданням...

Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем
Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем

Компанія Smartec почала виробництво нового універсального контролера ST-SC032EH з інтегрованим зчитувачем карт Em Marine і HID 125 кГц....

Сверхзахищений зчитувач безконтактних карт
Сверхзахищений зчитувач безконтактних карт

Компанія Farpointe Data представила свою нову розробку – зчитувач безконтактних карт Gibraltar, який зможе протистояти будь-яким актам...

Всі новини