+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Датчик охорони периметра NTREPID для екстремальних умов

Датчик охорони периметра NTREPID для екстремальних умов

Компанія SouthwestMicrowave створила новий автономний об'ємний датчик охорони периметра NTREPID 336-33464 для об'єктів, де пред'являються особливі вимоги до безпеки (електростанцій, військових об'єктів і т.д.). Використовується для ефективного захисту від проникнення ззовні і може працювати в екстремальних умовах. Робочий температурний діапазон від -40 до +60 градусів.

Сповіщувач NTREPID 336-33464 оснащений подвійним захистом EMI / RFI, релейними виходами, тамперної захистом. Пристрій працює на частоті K-діапазону, що забезпечує кращу фокусування променя, підвищуючи ефективність виявлення прихованих загроз. Крім цього, К-діапазон більш стійкий до зовнішніх перешкод, створюваним різними пристроями, що працюють в мікрохвильовому режимі.

Мікрохвильової датчик NTREPID 336-33464 оснащений 6 регульованими каналами модуляції сигналу з вузькосмуговим фільтром, що дозволяє підвищити стійкість перед перешкодами між окремими датчиками.


Параболічний випромінювач дозволяє отримати промінь шириною близько 3,5 градусів у горизонтальній і вертикальній площинах, забезпечуючи виявлення об'єктів на великій відстані, передбачувані зони Френеля. Розширений функціонал датчика охорони периметра NTREPID 336-33464 істотно підвищує ймовірність виявлення вторгнень на об'єкт, що охороняється, попереджаючи про часткове або повне перекриття променя, збільшенні або зменшенні рівня сигналу, вплив інших датчиків.

Установка приладу охорони периметра не викличе труднощів, оскільки в комплект поставки включені всі необхідні елементи кріплення, виготовлені з високоміцних матеріалів.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 13-10-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Универсальный приемно-контрольный прибор VERSA Plus
Универсальный приемно-контрольный прибор VERSA Plus

Новий, універсальний приймально-контрольний прилад (ППК) VERSA Plus – це єдине у своєму роді пристрій, що поєднує в семе функціональні...

Нові компактні датчики руху і присутності thePiccola
Нові компактні датчики руху і присутності thePiccola

Німецька компанія Theben створила нову серію міні-датчиків присутності і руху – thePiccola. Поряд з іншими видами сповіщувачів руху ,...

Мініатюрний бездротовою датчик розмикання ELK Products
Мініатюрний бездротовою датчик розмикання ELK Products

Компанія ELK Products почала випуск бездротового віконного датчика розмикання ELK-6021BR, доповнило лінійку бездротових пристроїв для...

Всі новини