+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Датчик охорони периметра NTREPID для екстремальних умов

Датчик охорони периметра NTREPID для екстремальних умов

Компанія SouthwestMicrowave створила новий автономний об'ємний датчик охорони периметра NTREPID 336-33464 для об'єктів, де пред'являються особливі вимоги до безпеки (електростанцій, військових об'єктів і т.д.). Використовується для ефективного захисту від проникнення ззовні і може працювати в екстремальних умовах. Робочий температурний діапазон від -40 до +60 градусів.

Сповіщувач NTREPID 336-33464 оснащений подвійним захистом EMI / RFI, релейними виходами, тамперної захистом. Пристрій працює на частоті K-діапазону, що забезпечує кращу фокусування променя, підвищуючи ефективність виявлення прихованих загроз. Крім цього, К-діапазон більш стійкий до зовнішніх перешкод, створюваним різними пристроями, що працюють в мікрохвильовому режимі.

Мікрохвильової датчик NTREPID 336-33464 оснащений 6 регульованими каналами модуляції сигналу з вузькосмуговим фільтром, що дозволяє підвищити стійкість перед перешкодами між окремими датчиками.


Параболічний випромінювач дозволяє отримати промінь шириною близько 3,5 градусів у горизонтальній і вертикальній площинах, забезпечуючи виявлення об'єктів на великій відстані, передбачувані зони Френеля. Розширений функціонал датчика охорони периметра NTREPID 336-33464 істотно підвищує ймовірність виявлення вторгнень на об'єкт, що охороняється, попереджаючи про часткове або повне перекриття променя, збільшенні або зменшенні рівня сигналу, вплив інших датчиків.

Установка приладу охорони периметра не викличе труднощів, оскільки в комплект поставки включені всі необхідні елементи кріплення, виготовлені з високоміцних матеріалів.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 13-10-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Універсальні протипожежні сповіщувачі AVENAR від Bosch
Універсальні протипожежні сповіщувачі AVENAR від Bosch

Bosch Security Systems почала випуск сповіщувачів AVENAR, використовуваних в комплексах пожежної сигналізації . Залежно від модифікації,...

Високоточні цифрові датчики руху від Satel!
Високоточні цифрові датчики руху від Satel!

Satel випускає нові цифрові датчики руху Grey і GreyPlus, які можуть експлуатуватися в найскладніших умовах – з особливо сильними конвекційними...

Пожежні датчики з трифакторним виявленням
Пожежні датчики з трифакторним виявленням

Розробник Tyco випустив нову серію датчиків, створених на основі технології S200. Застосування даних сповіщувачів створить умови для зменшення...

Всі новини