+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

DEHNshield ZP – надійний захист електролічильника

DEHNshield ZP – надійний захист електролічильника

Компанія Dehn+Söhne приступила до випуску пристрої для захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП), лічильників електроенергії та електроустановки в цілому.

Пристрій представлений у двох варіантах. Перший, DEHNshield ZP Basic – для будівель, у яких немає зовнішнього захисту. Пристрій має пропускну здатність по струму блискавки до 30 кА (10/350 мкс) і здатність гасіння дуги супроводжуючих струмів великої величини (до Ifi = 25 кАeff).

І другий, DEHNshield ZP – для будівель з блискавкозахистом. Комбінований пристрій класу I+II на основі іскрових розрядників. Виготовлено у відповідності з вимогами німецького стандарту VDE 0185-3 до блискавкозахисту будівель житлового сектору з рівнем захисту III або IV. Пропускна здатність по струму блискавки до 50 кА (10/350 мкс) і здатність гасіння дуги супроводжуючих струмів великої величини (до Ifi = 25 кАeff).

ПЗІП розроблялися для установки на збірних шинах трифазних електролічильників. У будь-який момент користувач може оцінити стан пристрою за допомогою світлового індикатора з кнопкою. Завдяки застосуванню в якості захисних елементів іскрових розрядників, ПЗІП не мають струмів витоку.

ПЗІП DEHNshield ZP

Кріплення пристрої дозволяють проводити простий і максимально швидкий монтаж за допомогою засувок на шинах шириною 40 мм. Пристрій влаштовано таким чином, що не перериває електропостачання при спрацьовуванні і забезпечує захист електролічильника і всієї установки.

Назад в: Блискавкозахист, В світі 15-03-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новий додаток для розрахунку систем блискавкозахисту від DEHN
Новий додаток для розрахунку систем блискавкозахисту від DEHN

Компанія DEHN оголосила про вихід нового додатка DEHNselect SPD, яке доповнило програмний пакет DEHNsupport. Це програмний комплекс, який...

Новинка! Ізольований струмовідвід блискавкозахисту HVI-power
Новинка! Ізольований струмовідвід блискавкозахисту HVI-power

Компанія DEHN представила новинку серед товарів блискавкозахисту – струмовідвід HVI-power. Перевагами нового пристрою є застосування його...

Новинки від DEHN для захисту від імпульсних перенапруг
Новинки від DEHN для захисту від імпульсних перенапруг

Інноватор у сфері блискавкозахисту, компанія DEHN почала випуск нового пристрою захисту від імпульсних перенапруг DEHNcord DCOR L 3P 275 SO...

Всі новини