+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Десять основних ІТ-тенденцій 2015 року

Десять основних ІТ-тенденцій 2015 року

Постійно використовуваний доступ до мережі WWW. Будь-який користувач зможе отримати доступ до мережному інформаційному порталу не тільки через персональні комп'ютери, gланшети та смартфони, але й через гаджети у нових форм-факторах – наприклад, через «smart» екрани, годинник та браслети.

«Інтернет речей». Удосконалення даної концепції, яка має на увазі підключення до інформаційних ресурсів самих різних пристроїв, приладів та датчиків, сприятиме формуванню комплексної середовища обміну цифровою інформацією та у результаті економії мільйонів доларів на виконання рутинних операцій.

3D-друк. Пристрій для створення об'ємних об'єктів зможе стати ще доступнішим, а область його використання розшириться.

3D-друк

Повсюдна аналітика. Збільшитися кількість систем та програм, які будуть застосовуватися для збору та аналізу різноманітних даних, що допоможе підвищити продуктивність роботи бізнес структур та поліпшити якість життя користувачів.

Контекстні рішення. Дані про місцезнаходження користувача мережевого пристрою, його перевагах, соціальних зв'язках, які раніше виконувалися дії та заплановані заходи допоможе в персоналізації комп'ютерних рішень.

«Розумні» машини. Буде плануватіся та вдосконалюватіся подалі розвиток систем автопілотування та автономного управління.

Хмарні рішення «Cloud». Буде продовжаться бурхливий застосування мережевих ресурсів для зберігання та обробки інформації як у бізнес структурах, так і у клієнтському секторі.

Хмарні рішення «Cloud»

Програмно-зумовлені інфраструктура та програми. Рішення з динамічно змінюваними настройками допоможуть підвищити ефективність найрізноманітніших процесів у IT-сфері.

IT-системи Web-масштабу. Планується розширення області використання, зараз застосовуються крупними хмарними провайдерам.

Сфера безпеки. Нові тенденції та технології стануть посилювати захист користувачів та мережевих порталів від кіберзлочинців, шкідливих програм та додатків.

Згідно звітів фахівців, у 2013-му глобальні витрати у IT-галузі склали 3,67 трлн доларів. З цієї суми на різні електронні гаджети припало близько 677 млрд доларів, на сервіси – 932 млрд доларів, на ринок телекомунікацій – 1,62 трлн доларів. Згідно звітів Gartner, у 2014 році загальний обсяг світового IT-ринку збільшиться на 2,1% – до 3,75 трлн доларів, а у 2015-му очікується 3,7-процентинй зростання – до 3,89 трлн дол. При цьому область телекомунікації та ІТ-сервісів принесуть відповідно 1,67 трлн та 1,0 трлн доларів. Порядку 725 млрд доларів складуть комп'ютерні та мобільні пристрої.

Назад в: В світі, Різне 15-10-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U
Представлено процесор нового покоління – Intel Broadwell-U

Першими 14-нанометровими процесорами корпорації Intel , які раніше з'явилися на ІТ-ринку, були продукти серії Core M (покоління Broadwell)....

Windows 10 відкриває секрети розробки
Windows 10 відкриває секрети розробки

Всесвітньому інноваційному лідеру – корпорації Microsoft знову вдалося здивувати користувачів, які з нетерпінням чекали виходу у світ Windows...

Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с
Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с

Під час заходу Compound Semiconductor Integrated Circuits Symposium, яке пройшло у жовтні у місті Сан-Дієго, штат Каліфорнія, було отримано...

Всі новини