+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Дісплей площею 24 сотки від корпорації Mitsubishi

Дісплей площею 24 сотки від корпорації Mitsubishi

Компанія Mitsubishi Electric Power Products інформувала про плани встановити єдиний у світі екран Diamond Vision на відомій площі Таймс-сквер у Нью-Йорку. Даний складовий екран перевершує стандарт Ultra HD та відрізняється великими розмірами.

Роздільна здатність дисплея Diamond Vision порядку 2368х10048 пікселів. Площа панелі складає близько 2,4 тис. кв. м.

У ході інсталяції планується використовувати масштабовані екрани Mitsubishi Electric Diamond Vision AVL-ODT10 з габаритними розмірами 74х125 см.

Видима частина мультимедійної панелі може бути розділена на кілька областей, у яких будуть одночасно попіксельно виводиться потоки 4K або Full HD. Застосування технології Real Black LED надає великі кути огляду по вертикалі, а також насичений рівень чорного кольору.

Дісплей від корпорації Mitsubishi

Глядачі на площі зможуть насолоджуватися добре помітним та чітким зображенням навіть в умовах яскравого сонячного світла.

Дісплей площею 24 сотки

Серед унікальних великих панелей можна також відзначити створену компанією Engage Production інтерактивну стінку з підтримкою мультисенсорной технології. Конструкція складається з двадцяти чотирьох 55-дюймових екранів виробництва MultiTouch. Загальний дозвіл такої системи склало порядка 50 Мп.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 28-11-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI
Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI

Сьогодні важко когось здивувати мікроконсолямі на основі операційної системи Android, а саме мініатюрними стиками, які підключаються до...

Перші дисплеї формату 8K
Перші дисплеї формату 8K

Якщо говорити про дозволи екранних форматів, то основну частку уваги розробників, користувачів та преси сьогодні приваблює формат 4K (дозвіл...

Сенсорна технологія яка не вимагає дотику
Сенсорна технологія яка не вимагає дотику

Сенсорні екрани стали невід'ємною частиною сучасних портативних пристроїв і не тільки. У пристроях широкого споживання дана технологія була...

Всі новини