+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Електрозамок з дистанційним управлінням голосом!

Електрозамок з дистанційним управлінням голосом!

Компанія виробник Kwikset почала випуск нового замикаючого пристрою Premis, управління яким здійснюється голосом. Подати команду електромагнітному замку можна за допомогою мобільного пристрою під керуванням операційної системи iOS. Розпізнавання отриманих команд виконується за допомогою відомого багатьом користувачам програми – Siri.

Електрозамок з дистанційним управлінням являє собою «інтелектуальний» замок, який працює на платформі «розумного» будинку Apple Home Kit. З допомогою iPhone господарі зможуть відкрити/закрити замок, перевірити його стан. І найголовніше – ніякої метушні з ключами. Потрібно просто сказати: «Друже, відкрий двері», або іншу заздалегідь встановлену фразу. Відкрити двері можна і віддалено – що дуже зручно при візиті гостей у відсутності господарів. Монтаж замку не викликає труднощів і проводиться дуже швидко.

Управляється замок через мультимедійний програвач Apple TV, який використовує додаток Siri, присутнє на пристроях iPhone, iPad, iPod touch або Apple Watch.

Завдяки сумісності з іншим обладнанням платформи HomeKit можна створювати досить складні сценарії, в яких, наприклад, при відкритті замку активується кондиціонер, включається телевізор і так далі.

Електромагнітний замок Kwikset Premis

У новому пристрої компанія використовувала власні інноваційні технології, серед яких Smart Key Security – призначена для захисту від багатьох методів злому, Secure Screen – дозволяє протистояти визначення пароля по плям, які залишаються на сенсорному екрані після численних натискань.

Назад в: Контроль доступу, В світі 02-03-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального...

Сверхзахищений зчитувач безконтактних карт
Сверхзахищений зчитувач безконтактних карт

Компанія Farpointe Data представила свою нову розробку – зчитувач безконтактних карт Gibraltar, який зможе протистояти будь-яким актам...

IP-відеодомофон для приватного дому від Satvision
IP-відеодомофон для приватного дому від Satvision

Компанія Satvision випустила новий IP-відеодомофон для приватного дому SVM-IP700M, призначеного для забезпечення контролю доступу в жилих...

Всі новини