+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Генератор електричного струму з переробки біовідходів

Генератор електричного струму з переробки біовідходів

Згідно зі статистикою, близько 40% продуктів харчування, які виробляються в Україні, стають відходами. Щоб якось виправити ситуацію і знайти застосування відходів, компанією Impact Bioenergy була розроблена оригінальна установка – генератор електричного струму з переробки біовідходів.

Вже кілька років компанія працює над апаратом під назвою «Horse», який переробляє відходи харчових продуктів, генеруючи при цьому електричний струм. При повному завантаженні такої своєрідної електростанції можна отримувати до 125 кВт електричної енергії. Крім цього, машина виробляє добрива.

Принцип дії установки компанією не афішується. Переробки за допомогою даної машини підлягають будь-які харчові відходи. Щоб машина почала свою роботу в приймальний бункер потрібно завантажити відходи – м'ясо, масло, яйця, папір, тирса. Потім в камеру містяться особливі бактерії, на пульті управління натискання кілька кнопок і починається перемішування. За справу беруться бактерії – вони руйнують матеріали органічного походження, виділяючи метан, який і використовується для генерування електрики. Все, що залишилося після роботи бактерій перетворюється на корисні добрива.

Генератор електричного струму з переробки біовідходів

Керівництво «Impact Bioenergy» покладає великі надії на компактну і зручну в експлуатації машину, вважаючи, що вона зможе змінити ставлення до біоенергетики. Це дозволить значно зменшити забруднення навколишнього середовища відходами харчових продуктів, а для власників великих супермаркетів такий апарат стане просто знахідкою – з його допомогою не тільки вирішиться питання утилізації простроченої та зіпсованої продукції, але і частково компенсуються витрати на електроенергію.

Подібні установки розробляються та іншими компаніями. Деякий час тому у Великобританії з'явився магазин – «Sainsbury's store», який також використовує установку генерує електроенергію за рахунок анаеробного дигерирування відходів і планує повністю відключитися від централізованої електричної мережі.

Назад в: Електроживлення, В світі 03-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор
Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор

Вчені створили гнучкий, високопродуктивний та ультратонкий акумулятор, який не містить літію в своєму складі. Товщина пристрою становить соту...

Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»
Анонсована виставка «Енергетика у промисловості 2015»

У Києві на Броварському проспекті з 22 по 24 вересня 2015 року буде проведена виставка «Енергетика у промисловості 2015». Організаторами даної...

Нові наночастинки подвоять ємність акумуляторів
Нові наночастинки подвоять ємність акумуляторів

Фахівцями «Массачусетського технологічного інституту і університету» був знайдений спосіб триразового збільшення ємності електродів у...

Всі новини