+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Google прокладає кабель по дну Тихого океану

Google прокладає кабель по дну Тихого океану

По дну Тихого океану телекомунікаційні компанії з країн Європи, Азії, США та Австралії планують прокласти новий інтернет-кабель. Цей кабель являє собою провідник, який забезпечує високу швидкість з'єднання та передачі даних. Американський інтернет-гігант Google планує інвестувати в цей проект, та вважає, що таке вкладення вигідно та направлено на отримання додаткових можливостей що до трансконтинентальної передачі трафіку.

У 2010 році Google інвестувала $ 300 мільйонів у проектування та прокладку підводного кабелю по дну Тихого океану. Та вже тоді компанія отримала частину волокон у кабельній системі для високошвидкісної передачі трафіку між датацентрами в Орегоні та Японії.

На даний момент, у Google мають намір використовувати потужності нової кабельної лінії зв'язку для створення надійної та захищеної системи передачі електронних даних за допомогою технології VPN. Цей крок необхідний для комфортної передачі великих обсягів використовуваного трафіку, що пересилаються через приватні мережі, технологічними компаніями.

Кабель на дні Тихого океану

При будівництві таких магістральних ліній монтажні компанії, що надають послуги, об'єднують кілька волоконно-оптичних ліній в єдиний підводний трансконтинентальний кабель та розподіляють вартість будівництва між декількома зацікавленими інвесторами.

За останні роки, інвестиції в проекти підвищення пропускної здатності каналів між Північною Америкою та Азією значно збільшилися, так як саме на цій території розташована більшість технологічних корпорацій та великих компаній, а також живе велика кількість людей. Прямі інвестиції у прокладку підводних кабелів вимагають великих витрат, але у підсумку дозволяють досягти істотної економії за рахунок виключення компаній-посередників.

Прокладка інтернет-кабелю через Тихий океан може зайняти більше року та у разі здійснення, та пошуковий гігант, та користувачі мережі, безсумнівно, будуть у виграші.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 01-07-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості
Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості

Компанія ДКС створила нові конструкції для побудови кабельних естакад на виробничих об'єктах. Естакади комплектуються важкими сходовими...

Всі новини