+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

HD-CVI відеореєстратори RVi – новий рівень якості!

HD-CVI відеореєстратори RVi – новий рівень якості!

HD-CVI відеореєстратори RVi-HDR04LA-C одні з трьох, нових продуктів компанії RVi, які поповнили сімейство пристроїв з HD-CVI технологією, яка дозволяє передавати відео з роздільною здатністю 720p і 1080p з коаксіальних кабелів на відстань до півкілометра.

RVi-HDR04LA-C – це чотириканальний канальний відеореєстратор, що підтримує як відеокамери стандарту HD-CVI, так і традиційні аналогові камери стандарту 960H. Також пристрій дозволяє вести запис з двох IP-відеокамер з роздільною здатністю 1080p.

Архіви відеозаписів з джерел HD-CVI стандарту зберігаються з роздільною здатністю 720p на жорсткому диску ємністю 4 Тб. Запис зі всіх камер ведеться в реальному часі зі швидкістю 25 кадрів в секунду.

Відеореєстратор RVi-HDR08LA-C дозволяє підключити до 8 відеокамер. Як і попередня модель, реєстратор має невеликі габарити і пластиковий корпус. Реєстратор оснащений роз'ємами для підключення мікрофону і акустичної системи, що робить роботу з пристроєм більш комфортною.

Запис відео відбувається в реальному часі, завдяки чому користувач має повну і оперативну інформацію про ситуацію на контрольованому об'єкті, з добре відпрацьовують динамічними подіями в кадрі. Велика ємність жорстких дисків дозволяє зберігати архівні дані досить тривалий час.

Комплектація HD-CVI відеореєстратора RVi

Третя новинка – це відеореєстратор RVi-HDR16LB-C, до якого можна підключити до 16 камер HD-CVI стандарту. Пристрій також підтримує роботу з аналоговими відеокамерами стандарту 960H і IP-камерами з роздільною здатністю Full HD (4 камери). Відео зберігається на вбудовані диски – по 4 Тб кожен.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 16-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління

Інтелектуальна PTZ камера нового покоління AUTODOME starlight HD серии 7000 – новий етап в епосі сучасного інтелектуального...

Нова HD-SDI камера Smartec STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням
Нова HD-SDI камера Smartec STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням

Нещодавно компанія Smartec розширила асортимент продукції для систем відеоспостереження . Нова купольна HD-SDI камера STC-HD3523 з...

Linklock – захист відеоспостереження від зловмисників
Linklock – захист відеоспостереження від зловмисників

Компанією Veracity було розроблено пристрій Linklock. Пристрій виступає як захист відеоспостереження і здатний попередити втручання в роботу...

Всі новини