+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Honeywell Lyric Wi-Fi – датчик затоплення і температури

Honeywell Lyric Wi-Fi – датчик затоплення і температури

Компанія Honeywell почала випуск нового пристрою з підтримкою бездротового з'єднання, що представляє собою датчик затоплення і температури, об'єднані в одному корпусі. З його допомогою користувач буде повідомлений про витік води або температурних змінах, допустимий діапазон яких буде задано заздалегідь.

Важливою перевагою новинки є її автономність – пристрій не потребує розетки і живиться від батарейки, ресурсу якої вистачить на 3 роки, а для його роботи не потрібно додаткового технічного оснащення та наявності централізованої системи «Розумний дім». Інформація з датчика може передаватья як на панель керування, так і на смартфон.

Основою Honeywell Lyric Wi-Fi є спеціальний шнур, який прокладається в місцях, де можливий витік води: за пральною машинкою, у ванній, під мийкою і може мати загальну протяжність до 200 метрів.

Виробник упевнений, що їх розробка дозволить користувачам виявити протечку на самих ранніх стадіях і прийняти необхідні заходи. Крім цього датчик дозволяє вимірювати вологість і температуру, що істотно розширює область його застосування.

Датчик затоплення і температури Honeywell Lyric Wi-Fi

Орієнтовна ціна на західних ринках – 79,99 доларів США. На українському ринку товар очікується в другому кварталі 2016 року.

Назад в: Диспетчеризація, В світі 20-01-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Додаток Danfoss Link для управління систем опалення
Додаток Danfoss Link для управління систем опалення

Компанія Danfoss випустила мобільний додаток для бездротової системи управління опаленням і теплими підлогами Danfoss Link, за допомогою якого...

Контроллер дистанционного управления с интерфейсом
Контроллер дистанционного управления с интерфейсом

На початку 2016 року компанією Hager бив представив новий контролер з інтерфейсом, призначений для управління різними виконавчими пристроями...

Новинка від Wink – багатофункціональний контролер
Новинка від Wink – багатофункціональний контролер

Wink Relay – це нова розробка компанії Wink, що представляє собою багатофункціональний контролер з сенсорною панеллю управління. Новинка...

Всі новини