+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

II Міжнародний симпозіум з блискавкозахисту відбувся

II Міжнародний симпозіум з блискавкозахисту відбувся

У 2014 році у Франції «Міжнародна асоціація блискавкозахисту» провела другий симпозіум з питань захисту від блискавки і статичних розрядів. Крім ILPA, організатором заходу виступило французьке «Суспільство інформаційно-комунікаційних технологій, електрики та електроніки».

В курортне місто Шамоні на захід з'їхалися інженери, промисловці і вчені з 20 країн: Німеччини, Іспанії, Австралії, Китаю, Франції, Бразилії, та інші. Обговорювалися питання захисту від грозових розрядів, в першу чергу ESE-блискавкозахисту з використанням технології ранньої стримерной емісії (early streamer emission). Також у ході заходу були представлені нові дані і технічні напрацювання. Програма семінару передбачала доповіді про прикладних і дослідницьких роботах у рамках чотирьох тематичних сесій.

Конференція з блискавкозахисту

Основними доповідачами, висвітлення проблемних тем, стали дослідники з французької асоціації Gimelec, компанії France Paratonnerres, Aplicaciones Tecnologicas і ABB France Lightning Protection Group.

В ході семінару були розглянуті сфери застосування технології ESE, показані нові тести і стандарти для обладнання. Також були представлені дані опитувань та досліджень про ефективність «активного блискавкозахисту».

Симпозіум ще раз підтвердив особливість «активного блискавкозахисту» і те, що довіра має бути тільки до надійних виробників, які мають сертифікати і протоколи випробувань авторитетних європейських лабораторій (наприклад, SCHIRTEC). Дані виробники постійно удосконалюють процедуру випробувань активних блискавкоприймачів і підтримують стабільний розвиток технологій блискавкозахисту.

Назад в: Блискавкозахист, В світі 21-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка! Ізольований струмовідвід блискавкозахисту HVI-power
Новинка! Ізольований струмовідвід блискавкозахисту HVI-power

Компанія DEHN представила новинку серед товарів блискавкозахисту – струмовідвід HVI-power. Перевагами нового пристрою є застосування його...

Нові шини зрівнювання потенціалів для вибухонебезпечних зон
Нові шини зрівнювання потенціалів для вибухонебезпечних зон

Завдання внутрішнього блискавкозахисту полягає в запобіганні небезпечного іскроутворення всередині об'єкта захисту (будівлі). Іскра виникає...

Інноваційний обмежувач імпульсних перенапруг!
Інноваційний обмежувач імпульсних перенапруг!

Новий обмежувач імпульсних перенапруг DEHNguard SE DC оснащений потужним комутатором постійного струму, що гарантує підвищену безпеку, що дуже...

Всі новини