+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інновації від Hager на виставці Light + Building 2016

Інновації від Hager на виставці Light + Building 2016

В цьому році виставковий стенд компанії Hager на виставці Light + Building відвідала рекордна кількість фахівців зі всіх куточків світу. Були представлені системи управління енергоспоживанням та енергозбереження (Energy Management and Storage System EMSS).

Крім цього гості познайомилися з новими серіями електроустановчих виробів, новим програмним забезпеченням, системами моніторингу споживання електроенергії, системою Easy KNX і системою компенсації реактивної потужності.

Увагу привернули розробки компанії для прокладання кабельних трас і підведення електроживлення до робочих місць. Серед новинок виділялися електроустановчі колони, а також компактні колони серії DA200 в різних колірних рішеннях і виконаннях. Компанія надає замовнику можливість вибору кольору при виготовленні обладнання на замовлення. Вони мають кілька варіантів виконання, адаптованих під різні приміщення.

Виставковий стенд Hager на виставці Light + Building 2016

Серед кабельної продукції особлива увага приділялася новим вогнестійким кабель-каналах FWK, вони здатні протягом 90 хвилин при дії відкритого полум'я зберігати температуру, достатню для роботи прокладених кабелів.

Також була представлена колекція вбудованих кабель-каналів серії BKIS і BR. Учасники виставки відзначили серію кабель каналів BR, які випускаються в двох варіантах –з полівінілхлориду з алюмінієм і з ламелями, які закривають радіатори опалення.

Назад в: Електроживлення, В світі 10-05-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Самозарядний сонячний акумулятор став реальністю
Самозарядний сонячний акумулятор став реальністю

Регенеративна енергія, якою зокрема є сонячна, потребує надійних батарей для її акумулювання. Це дозволяє використовувати її навіть в той момент,...

Тарифи на електроенергію подорожчають в 3,5 рази
Тарифи на електроенергію подорожчають в 3,5 рази

Останнім часом багато жителів України зіткнулися з проблемою підвищення тарифів. Щоб отримати обіцяні субсидії, потрібно витратити певний час і...

Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор
Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор

Вчені створили гнучкий, високопродуктивний та ультратонкий акумулятор, який не містить літію в своєму складі. Товщина пристрою становить соту...

Всі новини