+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інноваційна система голосового оповіщення VX-3000

Інноваційна система голосового оповіщення VX-3000

Розробник TOA представив нову систему оповіщення серії VX-3000 з енергозберігаючими функціями.

Велика інтеграція і мінімальну кількість компонентів суттєво спрощують монтаж та проектування систем, вимагають мінімальне місця для установки VX-3000. Обладнання призначене для мовного, звукового пожежного оповіщення в офісних приміщеннях, готелях, адміністративних будівлях, розважальних і спортивних центрах, аеропортах, вокзалах.

За допомогою новинки можна забезпечити повний контроль над роботою системи, в яку входять мікрофони, мікрофонні панелі, матричні комутатори, підсилювачі. Забезпечується автоматичне виявлення несправностей шлейфів без використання додаткових засобів та контроль за звуковими оповіщувачами всіх типів.

VX-3000 дозволяє створювати системи ємністю до 64 зон оповіщення, підтримує роботу з 256 віддаленими мікрофонами і 128 джерелами звуку, оснащена контактами для з'єднання зі станцією пожежної сигналізації з метою оповіщення в автоматичному режимі.

Система оповіщення VX-3000

Система голосового оповіщення відрізняється низьким енергоспоживанням завдяки режиму очікування, поліпшеним контролем навколишнього шуму ANC\Q4, можливістю управління по IP-мережі. VX-3000 побудована на базі повністю автономних центральних 4-, 8 - або 16-канальних модулів (моделі VX-3004F, VX-3008F, VX-3016F) без використання центрального блоку управління. Це дозволяє створити гнучку і відмовостійку систему.

Контроль роботи обладнання здійснюється з штатної мікрофонної панелі RM-300X з додатковими модулями RM-210F. Програмне забезпечення працює на базі Windows.

Назад в: Оповіщення, В світі 16-11-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка! Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch
Новинка! Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch

Корпорація Bosch створила нову систему Plena All-in-One для передачі мовних повідомлень і трансляції музичного контенту. Plena All-in-One – це...

Активний мікрофон Stelberry з високою якістю звуку
Активний мікрофон Stelberry з високою якістю звуку

Компанія Stelberry представила новинку в обладнанні для оповіщення і почала випуск активного мікрофона М-1100, що дозволяє проводити...

Програмне забезпечення Bosch BIS 4.2 для оповіщення
Програмне забезпечення Bosch BIS 4.2 для оповіщення

У цьому місяці було представлена новинка для інтеграції систем оповіщення – програмне забезпечення Bosch BIS 4.2. Нова версія ПЗ забезпечує...

Всі новини