+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Інноваційна технологія Nanoport для модульних пристроїв

Інноваційна технологія Nanoport для модульних пристроїв

Компанією Nano Magnetics було продемонстровано на CES 2014 нову технологію Nanoport – магнітний роз'єм, здатний об'єднувати пристрої між собою, при цьому організовуючи загальний робочий простір. У презентації була показана лише суть технології, а тепер, згідно з інформацією Slash Gear, інженери зможуть представити робочий прототип на цьому ж заході у 2015 році.

Технологія Nanoport заснована на магнітному з'єднанні декількох пристроїв, зв'язок між якими дозволить передавати єдине зображення та обмінюватися інформацією один з одним, спільно використовуючи харчування всіх пристроїв. Творці інформують, що для підключення можна використовувати будь-який пристрій, не залежно від його форм-фактора та розмірів. Підстроювання гаджетів один під одного відбуватиметься на льоту.

Інноваційна технологія Nanoport

Фахівці компанія Nano Magnetics кажуть, що технологія Nanoport дозволить з'єднати такі пристрої, як дисплеї, контролери, акумулятори, міні-динаміки та ін. Наприклад, якщо скріпити один з одним два або три смартфона, можна буде отримати планшет. При цьому загальна картинка буде відображатися відразу на всі доступні екрани.

Nanoport для модульних пристроїв

Технологія має набагато більші перспективи на ринку, ніж багато інших проектів, оскільки самі розробники спочатку створювали технологію з оглядкою на її подальше вдосконалення та розвиток – за допомогою даного виду з'єднання можна підключити практично будь-яку периферію. Наприклад, розробка дозволить з'єднати пристрій та динаміки, зовнішню батарею або камеру.

Отриманий результат компанією Nano Magnetics вже знаходиться на задовільному етапі розвитку та працює цілком стабільно, щоб показати набір для творців на виставці в Лас-Вегасі, яка пройде з 6 по 9 січня 2015 року. Можливо, технологія сподобається та пошуковому гігантові Google, у таємній лабораторії якого працюють над створенням модульного телевізора.

Назад в: В світі, Різне 09-12-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с
Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с

Під час заходу Compound Semiconductor Integrated Circuits Symposium, яке пройшло у жовтні у місті Сан-Дієго, штат Каліфорнія, було отримано...

Найлегші ноутбуки бізнес-класу
Найлегші ноутбуки бізнес-класу

Виробник HP представив нові бізнес-ноутбуки, які зможуть зайняти гідне місце на столах бізнес-користувачів. HP анонсувала їх як найлегші та...

Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального...

Всі новини