+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інноваційний електронно цифровий ключ Key Hideez

Інноваційний електронно цифровий ключ Key Hideez

Молода українська стартап команда Hideez Technology представила своє досягнення – єдиний цифровий ключ Hideez Key.

Створений у вигляді брелока електронно цифровий ключ надає користувачеві безліч різноманітних функцій: сховище паролів, ідентифікатор і навіть захисна система від крадіжки особистих речей. Він взаємодіє з безліччю пристроїв, наприклад, мобільним телефоном, планшетом або ноутбуком.

Також передбачена робота з різним програмним забезпеченням, інтернет сайтами або сервісами, у тому числі з платіжними системами, де він виконує роль додаткового етапу аутентифікації. В «арсеналі» також є електронний підпис і програмована кнопка.

Ключ блокує пристрої, перебуваючи на певній відстані від них, використовуючи бездротове з'єднання. Здійснюється це за допомогою Bluetooth сигналу, який слабшає і блокує, наприклад, персональний комп'ютер при догляді господаря, а при поверненні на робоче місце сигнал посилюється, відновлюючи сеанс на ПК.

Електронний цифровий ключ Key Hideez

Містке сховище паролів, до однієї тисячі, надає функцію автозаповнення на використовуваному в даний момент пристрої, навіть якщо сам пароль на ньому не збережено. У разі роботи в онлайн-сервісах або з інтернет-банкінгом, Hideez Key генерує одноразові паролі.

Завдяки підтримці системи RFID, девайс в змозі об'єднати в собі всі дверні електронні ключі. Це дозволяє програмувати Hideez Key на роботу з контролерами доступу та домофонами.

Пристрій досить легкий, всього 9 грамів, і має невеликий розмір 32,5х32,5х9,5 мм. Відшукати непомітну в'язку ключів з диво брелоком допоможе вбудований восьмибітний мініатюрний динамік і два яскравих індикатора з LED-підсвіткою. Живлення забезпечується ємною батареєю, здатною працювати до шести місяців.

Назад в: Контроль доступу, В Україні 09-09-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального...

Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем
Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем

Компанія Smartec почала виробництво нового універсального контролера ST-SC032EH з інтегрованим зчитувачем карт Em Marine і HID 125 кГц....

Новинка! Беспроводные замки Architech Designer
Новинка! Беспроводные замки Architech Designer

Група компаній NAPCO (в яку входять Alarm Lock, Continental Access і Marks USA) анонсувала випуск нових бездротових замків ArchiTech Designer...

Всі новини