+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інновація в запису мови – цифровий аудіомікшер MX-300!

Інновація в запису мови – цифровий аудіомікшер MX-300!

Для запису розмови в приміщенні, як правило, встановлення одного мікрофона виявляється недостатньо – співрозмовники можуть розташовуватися на різній відстані один від одного, або пересуватися.

У вирішенні цього завдання допоможе новий цифровий аудіомікшер STELBERRY MX-300. Він дозволяє організувати ефективний запис розмови з допомогою чотирьох активних мікрофонів, що підключаються безпосередньо і забезпечують максимальну якість звуку за рахунок автоматичного регулювання рівня сигналу.

Вихідний сигнал можна подати на вхід аудиорегистратора або IP-камери. Регулювання чутливості будь-якого з каналів здійснюється налаштуванням рівня посилення з допомогою сенсорних клавіш.

Висока якість реєстрації мови гарантується навіть у приміщеннях великої площі. Крім цього, за допомогою аудиомикшера можливо живлення активних мікрофонів, що значно спрощує організацію запису.

Цифровий аудіомікшер STELBERRY MX-300

Мікшер оснащений зручним сенсорним управлінням та може бути закріплений на будь-яких поверхнях за допомогою двостороннього скотча. Для блокування меню виробником передбачено роз'єм з перемичкою, при видаленні якої меню стає неактивним, а індикація гасне.

Встановлення мікрофонів від STELBERRY MX-300

Рекомендується з'єднувати мікшер і активні мікрофони за допомогою екранованого кабелю, наприклад ШСМ 4х0,08, який дозволить домогтися максимально можливої якості звуку і виключити наводки.

Назад в: Оповіщення, В світі 21-10-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка! Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch
Новинка! Голосова система оповіщення All-in-One від Bosch

Корпорація Bosch створила нову систему Plena All-in-One для передачі мовних повідомлень і трансляції музичного контенту. Plena All-in-One – це...

Конденсаторний мікрофон AKG C314 з подвійною діафрагмою
Конденсаторний мікрофон AKG C314 з подвійною діафрагмою

Компанія AKG представила новинку – мікрофон C314 з подвійною діафрагмою. Дана модель може використовуватися для голосу і звуку в системах...

Новинка! Система мовного оповіщення Paviro від Bosch
Новинка! Система мовного оповіщення Paviro від Bosch

Нова система мовного оповіщення Paviro від компанії Bosch виділяється серед продуктів даної категорії високою якістю звуку і може...

Всі новини