+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI

Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI

Сьогодні важко когось здивувати мікроконсолямі на основі операційної системи Android, а саме мініатюрними стиками, які підключаються до HDMI-порту телевізора, перетворюючи його в повноцінний Smart-ТВ.

Корпорація Intel, раніше заявляла про плани розробити мікро-ПК з інтерфейсом HDMI, продемонструвала свою розробку названу HDMI Compute Stick. Основна відмінність представленого продукту полягає в тому, що він функціонує під управлінням операційної системи Windows 8.1 та здатний запускати відповідні додатки.

У крихітному корпусі нового пристрою Intel приховано чотирьохядерний процесор Atom, 32 ГБ вбудованої та 2 ГБ оперативної пам'яті, модулі Wi-Fi, Bluetooth 4.0 та USB-порт. Для продукту необхідно додаткове живлення, яке він отримує за допомогою роз'єму mini-USB, але Engadget інформує, що в майбутньому HDMI Compute Stick буде здатний функціонувати, використовуючи лише енергію з HDMI-порту (скоріше мова йде про інші модифікації).

Intel HDMI Compute Stick

Даний унікальний мініатюрний ПК зможе зацікавити не тільки домашніх користувачів, але й малий та середній бізнес. Він може використовуватися для соціальних мереж, потокового мультимедіа та веб-браузера, а також у вигляді рішення компактного тонкого клієнта для бізнес користувачів, представляючи віддалений робочий стіл Windows (Remote Desktop).

Попередня ціна HDMI Compute Stick на базі Windows 8.1 149 доларів. Розроблена також версія з Linux, 1 ГБ оперативної та 8 ГБ вбудованої пам'яті – 89 доларів. Компанія планує запустити обидві моделі на ринок на початку 2 кварталу 2015 року.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 24-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Windows 10 відкриває секрети розробки
Windows 10 відкриває секрети розробки

Всесвітньому інноваційному лідеру – корпорації Microsoft знову вдалося здивувати користувачів, які з нетерпінням чекали виходу у світ Windows...

Міні-комп'ютер розміром з флеш-брелок від Intel
Міні-комп'ютер розміром з флеш-брелок від Intel

Віце-президент корпорації Intel та голова групи PC Client Group Кірк Скауген повідомив, що у 2015 році Intel має намір вивести на ринок IT так...

Перші дисплеї формату 8K
Перші дисплеї формату 8K

Якщо говорити про дозволи екранних форматів, то основну частку уваги розробників, користувачів та преси сьогодні приваблює формат 4K (дозвіл...

Всі новини