+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

«Інтелектуальні» сповіщувачі з батарейкою Roost!

«Інтелектуальні» сповіщувачі з батарейкою Roost!

Компанія інноватор Roost випустила пристрій, що дозволяє додати до існуючого пожежного сповіщувача інтелектуальні функції. Крім того, що нова батарея живить сповіщувач, вона оснащена модулем, який здатний передавати тривожні сигнали по бездротовій мережі Wi-Fi на смартфон користувача.

Новинка призначена для сповіщувачів з автономним джерелом живлення напругою 9 вольт, а щоб задіяти її потрібно лише замінити стандартну батарею і Ви отримаєте «інтелектуальні» сповіщувачі.

Для того щоб приймати і відправляти тривожні сигнали, на контрольному об'єкті повинна бути активною мережа Wi-Fi. Приймати сигнали можна на смартфон, що працює на операційних системах iOS або Android, на який встановлюється спеціально розроблене додаток компанії Roost.

Після отримання тривожного сигналу користувач має можливість прямо із смартфона вимкнути світлозвуковий оповіщувач, якщо такий поєднаний з датчиком. Це дозволяє диференціювати спрацьовування – якщо сигнал виявиться помилковим, то через деякий час датчик спрацює знову, після чого можна зробити дзвінок в екстрені служби.

Батарейка Roost

Новинка від компанії Roost дозволяє побудувати функціональну систему на основі наявних пожежних сповіщувачів, без необхідності установки контрольної панелі і прокладки кабельних комунікацій.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 12-04-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Універсальні протипожежні сповіщувачі AVENAR від Bosch
Універсальні протипожежні сповіщувачі AVENAR від Bosch

Bosch Security Systems почала випуск сповіщувачів AVENAR, використовуваних в комплексах пожежної сигналізації . Залежно від модифікації,...

Мініатюрний бездротовою датчик розмикання ELK Products
Мініатюрний бездротовою датчик розмикання ELK Products

Компанія ELK Products почала випуск бездротового віконного датчика розмикання ELK-6021BR, доповнило лінійку бездротових пристроїв для...

Пожежні датчики з трифакторним виявленням
Пожежні датчики з трифакторним виявленням

Розробник Tyco випустив нову серію датчиків, створених на основі технології S200. Застосування даних сповіщувачів створить умови для зменшення...

Всі новини