+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інтерком-термінал WS 300V – сучасний та надійний захист

Інтерком-термінал WS 300V – сучасний та надійний захист

У лінійці настінних терміналів сімейства WS поповнення! Новий інтерком-термінал WS 300V відмінно підійде до місць, де необхідне забезпечення зв'язку при агресивних зовнішніх умовах.

Термінал забезпечує повний огляд, завдяки груповій камері, яка складається з оптичної матриці, датчика і співпроцесора. Це забезпечують чіткість зображення з широким динамічним діапазоном. Так само варто згадати про об'єктиві камери з широким кутом огляду 150° по діагоналі, підтримкою SIP-відео для H.264 та відеопотоків рухомого зображення JPEG (MJPEG), що дозволяє отримувати високоякісне зображення. Потрібно відзначити, що монтаж такий же як у стандартних відеопанелей.

Ще однією перевагою пристрою буде чітке природне звучання при передачі мови з функцією придушення шумів. Це досягається за рахунок звукового каналу HD з частотою 7 кГц, двох гучномовців з особливою мембраною і двох цифрових мікрофонів MEMS.

Модель має антивандальне виконання IK09. Міцний металевий корпус з лицьовою панеллю товщиною 3 мм, захищені контакти і безпечні гвинти гарантують ідеальну захист від ударів і поштовхів.

Інтерком-термінал WS 300V

Несанкціоновані розтин призведе до спрацьовування сигналізації з автоматичними надсиланням повідомлення на приймаючу станцію, а зображення з камери надсилається електронною поштою. При цьому термінал може відтворювати заздалегідь записане звукове повідомлення. Відкриття терміналу не дасть зловмисникові можливості проникнути в мережеву інфраструктуру об'єкта за рахунок застосування спеціального коннектора.

Конструкція має захист IP66, а значить, модель підійде для використання в найсуворіших кліматичних умовах і може стабільно функціонувати при негативних температурах.

Назад в: Контроль доступу, В світі 14-02-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем
Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем

Компанія Smartec почала виробництво нового універсального контролера ST-SC032EH з інтегрованим зчитувачем карт Em Marine і HID 125 кГц....

Нові засоби контролю доступу від Panasonic
Нові засоби контролю доступу від Panasonic

Компанія Panasonic анонсувала нові рішення і засоби контролю доступу в приміщеннях, які найближчим часом повинні з'явитися на європейських...

iCLASS SE – новий бездротовий стандарт в СКУД
iCLASS SE – новий бездротовий стандарт в СКУД

Зміна поколінь СКУД передбачає появу нових засобів доступу. Незважаючи на значні зміни функціональних можливостей систем та зручності їх...

Всі новини