+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

IP-телефон Snom D765 преміум класу для керівників

IP-телефон Snom D765 преміум класу для керівників

Відомий виробник бізнес-телефонів, німецька компанія Snom Technology AG випустила новий IP-телефон Snom D765, оснащений кольоровим монітором і самим повним набором стандартних опцій IP-телефонів, які використовуються керівниками.

Багатий функціонал і зручність експлуатації доповнюються гарним дизайном, можливістю використання Bluetooth технології, відмінної сумісністю з усіма існуючими інфраструктурами телефонного зв'язку.

Нова модель оснащується 16 програмованими клавішами, що дозволяє легко адаптувати телефон під свої потреби. Цифрова обробка сигналів гарантує чітку передачу голосу. Апарат сумісний з усіма передовими міні-АТС та VoIP-шлюзами.

До числа технічних гідності Snom D765 можна віднести 3,5 дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю, Ethernet-комутатор, USB-порт, сумісність з VLAN і IEEE 802.3 з'єднаннями. Апарат підтримує 12 облікових записів SIP користувачів. Харчування здійснюється за технологією PoE. Серед інших технічних характеристик необхідно відзначити можливість організації тристоронньої конференції, перехоплення виклику, відображення зображення співрозмовника, імпорту/експорту контактів.

IP-телефон Snom D765

Лінійка телефонів D700 Series розроблена з урахуванням підвищених вимог до безпеки, має захист від телефонного шахрайства. Всі моделі цієї серії володіють оригінальним дизайном. Досить популярними у D700 Series також стали телефони D715 і D725, але за функціональними можливостями вони поступаються D765. Не менш цікаві телефони серії D800, які на відміну від описуваного апарату оснащені сенсорним дисплеєм.

Назад в: Телефонія, В світі 22-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!
Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!

Поспішаємо представити Вам, що на ринку України, з'явився новий пристрій – Wi-Fi IP-телефон, (AddPac WP100) який реалізує наша компанія. Цей...

Нова багатофункціональна IP-АТС Panasonic KX-NS1000
Нова багатофункціональна IP-АТС Panasonic KX-NS1000

Компанія Panasonic почала випуск нової IP-АТС, яка може стати надійною основою для комунікацій у середніх і великих корпораціях. IP-платформа...

Новий стильний Dect-телефон від Panasonic
Новий стильний Dect-телефон від Panasonic

Зовсім недавно компанія Panasonic представила нову лінійку бездротових телефонів (DECT-телефони) – KX-TGK3XX. Дану серію відрізняє стильний...

Всі новини