+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості

Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості

Компанія ДКС створила нові конструкції для побудови кабельних естакад на виробничих об'єктах. Естакади комплектуються важкими сходовими лотками та опорними конструкціями.

Основними відмітними характеристиками рішень, які створені на опорних спорудах від компанії ДКС, є високий коефіцієнт антикорозійного захисту, відсутність необхідності зварювальних робіт на об'єкті та модульність. Дані переваги дозволяють застосовувати такі рішення в складних та агресивних, з точки зору експлуатації, середовищах, у тому числі в умовах високих снігових та вітрових навантажень.

Крім цього, тепер монтаж кабельної естакади виконується набагато легше, оскільки опорні споруди збираються на об'єкті із застосуванням гайкового ключа.

Лотки створюються з шириною від 2 до 10 метрів та завтовшки стали 2 та 1,5 мм. Їх довжина може досягати 9 метрів, в той час як гранична довжина на ринку складає 6 метрів. Це дозволить використовувати вироби на більш довгих прольотах із збереженням великий здатності навантаження. Опорні споруди здатні витримати навантаження до 600 кг/м. Проект повинен передбачати блискавкозахист та заземлення кабельних естакад.

Сходовий лоток

Нова продукція від ДКС, на думку незалежних експертів а наших фахівців, здатна перетворити ринок кабеленесучих систем. Проектування та будівництво кабельних естакад на виробничих об'єктах стало значно простіше, надійніше та швидше, ніж це було раніше.

Комплектуючі вже надійшли в продаж, а наші фахівці допоможуть Вам їх купити та встановити.

Назад в: Кабельні споруди, В Україні 17-01-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Google прокладає кабель по дну Тихого океану
Google прокладає кабель по дну Тихого океану

По дну Тихого океану телекомунікаційні компанії з країн Європи, Азії, США та Австралії планують прокласти новий інтернет-кабель. Цей кабель...

Всі новини