+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Кабельна траса довжиною 400 метрів за 24 хвилини

Кабельна траса довжиною 400 метрів за 24 хвилини

Німецька компанія OBO Bettermann представила відеоролик, який присвячений лінійці металевих лотків Magic. У фільмі за допомогою комп'ютерної анімації продемонстровані всі переваги даного продукту порівняно з безгвинтовими і болтовими з'єднаннями, що застосовуються при створенні кабельних трас.

З допомогою кабельних лотків Magic загальний час побудови трас помітно знижуються, кабельна траса довжиною 400 м прокладається в середньому за 25 хвилин. Це стало можливим завдяки застосуванню спеціального з'єднувача – пружного елемента. Самі секції з'єднуються внапуск. Таке подвійне з'єднання гарантує високу несучу здатність і хорошу стійкість конструкції.

На відміну від стандартних кабельних лотків, кабель-канал Magic не використовує болтові з'єднання. Всі елементи системи оснащуються з'єднувачами, які забезпечують швидке і просте проведення монтажу. Пружинний елемент з'єднаний з лотком, що виключає його втрату. Для його відкриття монтажникові знадобиться тільки викрутка.

Несуча здатність кабельних систем на основі лотків Magic була протестована Союзом німецьких електротехніків.

Виробник пропонує перфоровані і неперфоровані лотки з висотою бічної стінки 35, 60, 85 і 110 мм. Матеріалами для їх виготовлення є оцинкована і нержавіюча сталь.

Кабельні лотки системи Magic від OBO Bettermann

Для прокладання кабельних трас використовуються додаткові аксесуари: Т-образні, кутові, хрестоподібні секції, монтажні пластини, розділові полички.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 08-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp
Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp

Компанія Lapp представила перший водонепроникний кабель, повністю захищений від проникнення води і раніше не застосовувався в системах...

Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості
Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості

Компанія ДКС створила нові конструкції для побудови кабельних естакад на виробничих об'єктах. Естакади комплектуються важкими сходовими...

Оновлення в асортименті пластикових кабельних коробів!
Оновлення в асортименті пластикових кабельних коробів!

Бренд Legrand почав випуск нових пластикових кабельних коробів під торговою маркою DLP-S, які прийшли на зміну старої серії – Quintela....

Всі новини