+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Кабель-канали та лотки – головні новинки літа!

Кабель-канали та лотки – головні новинки літа!

Літо 2016-ого було багатим на новинки від провідних виробників в області кабельних споруд. Найяскравіші кабель-канали і лотки представили Baks та OBO Bettermann. Вони привернули основну увагу на всіх провідних виставках цього літа.

Компанія Baks представила анімаційний ролик, в якому представлені нові кабельні лотки типу Е-90, вони гарантують подачу електроживлення на об'єкти протягом півтора годин в умовах пожежі.

Така конструкція містить стельовий затискач вусів, прут різьбовий PGM, швелер посилений CWOP і лоток перфорований з металу KCOP.

Виходячи з вимог для конструкцій E-90, відстань між опорами в таких системах не повинна перевищувати 1,2 метра, навантаження – не більше 10 кг/м, максимальна довжина стрижня – 2 метри.

Згідно специфікації ширина лотків повинна лежати в діапазоні від 100 до 300 мм, висота бортів – 60 мм, товщина металу не менше 1,2 мм.

Ще одну новинку представила OBO Bettermann – друге покоління коробів для прокладки кабельної продукції Rapid 45-2. Як і перше покоління, дані короби відрізняють високі естетичні і технічні характеристики. Система надзвичайно проста в установці і універсальна в застосуванні.

Нова серія кабель-каналів випускається в двох варіантах: з полівінілхлориду і алюмінію. Виробник пропонує споживачам три розміру Rapid 45-2, що дозволяє зробити оптимальний вибір для будь-яких умов монтажу в офісі або виробничих приміщеннях.

Встановити розетки та вимикачі в даний кабельний короб можна простим клацанням. Для більшої наочності компанія представила демонстраційний ролико монтажу Rapid 45-2.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 10-08-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Сучасні кабельні системи від IEK і ДКС Україна
Сучасні кабельні системи від IEK і ДКС Україна

У цьому році виробники IEK і ДКС Україна представили нові, сучасні кабельні системи відновивши при цьому більшу частину асортименту продукції....

Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!
Закладні труби Quick-Pipe – укласти, повернути, закрити!

Компанія OBO Bettermann випустила відео-інструкцію, в якій розповідає про те, як правильно встановити систему закладних труб серії...

Інноваційний термостійкий кабель до +700ºC
Інноваційний термостійкий кабель до +700ºC

Німецька кабельна компанія Lapp Group представила новий ізольований провід з високими показниками термо - і вогнестійкості. Конструктивно,...

Всі новини