+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

«Кластер-плюс» – найкраще підприємство 2015 року?

«Кластер-плюс» – найкраще підприємство 2015 року?

Компанія Кластер-плюс» стала одним з номінантів на звання «Краще підприємство країни-2015», яка присуджується в рамках Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості».

Метою даного рейтингу є визначення і подання суспільству компаній, що лідирують у сфері виробництва товарів високої якості і послуг. Ранжування проводиться на підставі офіційних даних державних органів статистики України, тому на результати не впливає людський фактор.

На сьогоднішній день, це єдина система в Україні, за допомогою якої можна об'єктивно оцінити ситуацію і виявити справжніх лідерів, які досягли високих результатів у тому чи іншому виді діяльності.

Національний рейтинг якості товарів – прозора і ефективна система, що відкриває компаніям нові перспективи для розвитку та партнерства на взаємовигідних умовах, а покупцям – можливість користуватися якісними послугами. Якщо у Вас є зауваження або пропозиції як покращити наш сервіс, відправте нам повідомлення.

Компанія Кластер-плюс» спеціалізується на проектуванні та будівництві інженерних систем, а також продажу, обслуговуванням широкого спектру обладнання для електричних і телекомунікаційних мереж, систем безпеки та відеоспостереження, оповіщення та диспетчеризації.

У своїй діяльності компанія орієнтується на кращий світовий досвід і використовує потенціал професійної команди інженерів, менеджерів, консультантів, що дозволяє досягати високих результатів.

Назад в: В компанії, Різне 02-05-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Представництво в місті Івано-Франківськ!
Представництво в місті Івано-Франківськ!

Чудова новина! Ми раді повідомити нашим клієнтам та партнерам, що компанія «Кластер-плюс» розширюється. У нас відкрилося нове представництво в...

Впроваджені стандарти технічного обслуговування ITSM
Впроваджені стандарти технічного обслуговування ITSM

З 1 листопада 2011 року компанія «Кластер-плюс» впроваджує нові стандарти технічного обслуговування ITSM (IT Service Management). Вони дають...

Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG
Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG

Співробітники нашої компанії пройшли підвищення кваліфікації по системамі зв'язку LG-Ericson та отримали кваліфікаційні сертифікати «По...

Всі новини