+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Компактне та елегантне рішення – KNX контролер Jung

Компактне та елегантне рішення – KNX контролер Jung

Німецька компанія Jung приступила до випуску чергової новинки серед панелей управління будівлею. Виробник представив компактний KNX контролер з серії F50. Новий пристрій володіє простим і зрозумілим інтерфейсом управління, оснащений двома температурними датчиками і рідинно-кристалічним дисплеєм, що в сумі забезпечує ефективний контроль температури в приміщенні.

В залежності від налаштувань, на дисплеї відображаються дані про тих чи інших функціях пристрою, а хороший кут огляду робить їх видимими з будь-якого положення. На кнопках є спеціальна гравірування, які можна продумати і нанести за допомогою онлайн-інструменту Jung Graphic Tool. При будь-яких діях користувача включається підсвічування.

Новинка дозволяє з високою точністю визначати температуру, що досягається завдяки синхронній роботі вбудованого температурного датчика, зовнішнього датчика, підключеного датчика модуля розширення і датчика температури будь-якого KNX-модуля. Дана модель легко інтегрується в існуючу систему «розумний будинок».

KNX контролери F50

Дані про температуру, які виводяться на дисплей формуються на основі показань всіх чотирьох джерел. При використанні двох пов'язаних контролерів можна контролювати температуру в двох приміщеннях паралельно. Модуль розширення також дозволяє регулювати температуру, наприклад в кухні. Максимально відстань на якому можуть встановлюватися модулі – 30 метрів.

Новий компактний контролер випускається в стилі декількох лінійок Jung – AS, A, CD, LS, завдяки чому KNX F50 успішно підійде до будь-якого інтер'єру.

Назад в: Диспетчеризація, В світі 14-05-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Виставка CES-2016 – новинки технології «Розумний будинок»
Виставка CES-2016 – новинки технології «Розумний будинок»

У цьому році пройшла довгоочікувана виставка CES-2016. Крім численних новинок побутової техніки були широко представлені компоненти і нові...

«Розумне місто» від Cisco – приклад проекту «Цифрова Індія»
«Розумне місто» від Cisco – приклад проекту «Цифрова Індія»

Під час урочистої церемонії відкриття другої черги комплексу будівель в індійському місті Бангалор, компанія Cisco показала особливості...

Honeywell Lyric Wi-Fi – датчик затоплення і температури
Honeywell Lyric Wi-Fi – датчик затоплення і температури

Компанія Honeywell почала випуск нового пристрою з підтримкою бездротового з'єднання, що представляє собою датчик затоплення і...

Всі новини