+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Компактний вітряний генератор електроенергії WindPax

Компактний вітряний генератор електроенергії WindPax

WindPax – вітряний генератор електроенергії, що приводиться в дію вітром. Спектр застосування цього пристрою досить широкий і не обмежується використанням в подорожах і тривалих походах на природі. Наприклад, він може стати резервним джерелом живлення у заміських будинках, в зонах надзвичайних ситуацій.

Генератор виготовлений у вигляді циліндра і досить компактний. Щоб привести пристрій у дію, його необхідно встановити вертикально або з невеликим ухилом від вертикального положення. Оптимальний варіант – установка на дерево або будь-яку іншу височину. Для монтажу пристрою передбачений спеціальний поворотний затиск. Підготовка до роботи займає не більше двох хвилин.

WindPax забезпечений внутрішнім акумулятором. Заряджати пристрої можна через USB-інтерфейс як від самої турбіни, так і від батареї. Матеріал виготовлення лопатей – м'який пластик, що гарантує безпеку для експлуатує установку і оберігає пристрій від поломки.

Вітряний генератор електроенергії WindPax

Турбіна виготовляється в двох варіантах, що дозволяє вибрати модель у відповідності зі своїми потребами. Генератор з меншими розмірами носить назву Wisp і має масу 1,8 кг Габарити вітрогенератора в складеному стані: діаметр – 30,4 см, довжина – 35,5 див. Габарити в робочому стані: діаметр – 30,4 см, довжина – 61 см При середній швидкості вітру продуктивність турбіни складає 25 Вт. З допомогою генератора можна заряджати до 6 мобільних пристроїв одночасно. Турбіна забезпечена світлодіодним підсвічуванням, що дозволяє використовувати її як джерело освітлення під час стоянки.

Стандартна модель вітрогенератора носить назву Breeze і має масу 4 кг, камуфляжні покриття і виробляє до 100 Вт. В робочому стані довжина виробу становить 3 метри, в зібраному – 61 див. 

Ціна моделі Wisp – від 120, Breeze – від 240 доларів США.

Назад в: Електроживлення, В світі 10-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Міні-ГЕС для зарядки мобільних пристроїв
Міні-ГЕС для зарядки мобільних пристроїв

Blue Freedom – ще один альтернативне джерело живлення, яке може стати не менш популярним, ніж вже відомі сонячні панелі , динамо машини,...

Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор
Ультратонкий, гнучкий та високоякісний акумулятор

Вчені створили гнучкий, високопродуктивний та ультратонкий акумулятор, який не містить літію в своєму складі. Товщина пристрою становить соту...

Нові наночастинки подвоять ємність акумуляторів
Нові наночастинки подвоять ємність акумуляторів

Фахівцями «Массачусетського технологічного інституту і університету» був знайдений спосіб триразового збільшення ємності електродів у...

Всі новини