+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі

Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі

Тридцять років тому інтеграція системного блоку та клавіатури в один корпус була звичною справою, але це було в минулому. Тепер польські розробники проекту Mouse-Box поєднали ПК із звичайною комп'ютерною мишею, яка також є пристроєм введення.

Продажу даного продукту планують розпочати найближчим часом, він буде названий Mouse-Box – миша, яка об'єднала в одному корпусі основні характеристики комп'ютера та пристрою введення.

Відомо, що системна плата інноваційного продукту Mouse-Box буде оснащена чотирьохядерним процесором ARM Cortex з частотою 1,4 ГГц. Обсяг ОЗУ поки не зазначений, але ємність вбудованого сховища складе 128 ГБ та буде розширитися за допомогою хмарного сховища.

Миша Mouse-Box

Для підключення периферії є два порти USB 3.0 та вбудовано адаптер Wi-Fi стандарту 802.11 b/g/n. Також гаджет оснащено основними елементами комп'ютерної миші – гіроскопом та акселерометром.

Миша Mouse-Box

Виведення зображення з порту micro-HDMI можливий на входи HDMI, VGA, або DVI. Адаптер бездротової передачі інформації опціонний, як і акумулятор. В якості джерела живлення пристрій Mouse-Box може використовувати індукційний килимок, який комплектується з основним пристроєм.

Основа Mouse-Box

Творці Mouse-Box рекомендують використовувати своє нововведення в тих випадках, коли ноутбук або повнорозмірний системний блок може бути недоречний, але доступ до додатків та персональних даних все ще необхідний.

Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі – це інновація на ринку комп'ютерної техніки, ми сподіваємося що користувачі оцінять старання розробників.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 28-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Найлегші ноутбуки бізнес-класу
Найлегші ноутбуки бізнес-класу

Виробник HP представив нові бізнес-ноутбуки, які зможуть зайняти гідне місце на столах бізнес-користувачів. HP анонсувала їх як найлегші та...

Сучасні дисплеї та технологія квантових точок
Сучасні дисплеї та технологія квантових точок

Великі ІТ виробники у 2015 році планують випустити моделі телевізорів на квантових точках. Про це було поінформовано на тайванському...

Surface Hub – сенсорний Smart дисплей діагоналлю 84 дюймів
Surface Hub – сенсорний Smart дисплей діагоналлю 84 дюймів

Програмний розробник Microsoft у рамках минулої конференції, основним продутому на якій була ОС Windows 10 версії Consumer Preview,...

Всі новини