+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Лампи нового покоління, з терміном служби до 37 років

Лампи нового покоління, з терміном служби до 37 років

В останні роки світлодіодні лампи зайняли впевнену позицію на ринку джерел освітлення. Але досконалості, як відомо, немає меж. Один з дослідників у даній області, Д. Дайсон зробив заяву, що компанія розробила інноваційну технологію, завдяки якій лампи нового покоління будуть охолоджуватися правильно і термін їх служби збільшиться до 37 років. 

Основне завдання удосконалення технології полягала в охолодженні ламп. Як відомо, світлодіодні лампи не нагріваються як лампи з ниткою розжарювання, але вони теж виділяють тепло, що впливає на їх довговічність, що в кінцевому підсумку погіршує яскравість і колір лампи. Загальною конструктивною особливістю світлодіодів був корпус з великою площею біля основи, що давало можливість поліпшити тепловідведення.

Натхненням для Дайсона стала «технологія теплових трубок», що використовується при виготовленні супутників. В його конструкції світлодіод забезпечується алюмінієвим радіатором, ефективно відводить тепло, завдяки якому температура джерела освітлення не перевищує 55°C. Це зберігає покриття з фосфору і підтримує працездатність світлодіода протягом 37 років.

Лампи нового покоління

«Іншим винахідникам вдалося вирішити проблему охолодження на 50%, але цього не досить, – заявляє Дайсон. – Їх технологія приречена на провал. Нам же вдалося створити перші освітлювальні прилади, в яких охолодження працює правильно. Це гарантує їх роботу протягом майже сорока років».

Світлодіоди Дайсона використовуються у складі ламп під назвою «Csys». Їх конструкція передбачає сенсорне затемнення, а підстава, виготовлене з цинкового сплаву, обертається на 360°. Лампочка оснащена вісьмома світлодіодами, що забезпечує сумарну освітленість на 587 лк. Вартість таких освітлювальних приладів поки ще дуже висока – від 399 євро.

Назад в: Освітлення, В світі 05-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Вічна лампочка на основі графену
Вічна лампочка на основі графену

Дослідники з Манчестерського університету представили світові першу лампочку в якій використовується графен. За твердженням творців, новий...

Sony представила розумні світильники з функцією аудіодінаміка
Sony представила розумні світильники з функцією аудіодінаміка

Корпорація Sony вирішила внести зміни до концепції розумного будинку та анонсувала під час виставки CES 2015 пристрій на основі нової...

Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації

У вдосконаленні Інтернету настав переломний момент. Всеосяжний Інтернет, демонструє собою величезну кількість сполук користувачів, даних,...

Всі новини