+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Lenel представили нову лінійку мобільних зчитувачів

Lenel представили нову лінійку мобільних зчитувачів

Компанія Lenel почала випуск мобільних считивателей серії Blue Diamond Mobile. Пристрої підтримують технологію бездротової передачі даних Bluetooth 4.0 з низьким рівнем енергоспоживання.

До складу лінійки мобільних зчитувачів входять чотири моделі: LNL-R11330-05TB (формат Mini-Mullion), LNL-R11320-05TB (стандартні розміри), LNL-R11325-05TB (стандартні розміри з PIN-панеллю), LNL-R11030-85TB (зчитувач формату Mini-Mullion з функцією Bluetooth-only).

Всі засоби підтримують роботу з великою кількістю безконтактних та смарт-карт, що дозволяє зробити простий апгрейд існуючої системи, з переходом від традиційних пластикових бейджів до мобільних рішень. Реєстраційні дані новинки можуть бути прочитані на відстані до дев'ять метрів.

Проводити монтаж зчитувачів можна як на поверхневому кріпленні, так і з допомогою коробок. Корпус виробу виготовлений з високоякісного ABS-пластику. Привертає увагу і дизайн новинок: задня кришка корпусу оснащена тіньової лінією, що створює враження, ніби зчитувач плаває на поверхні стіни. Також споживачам пропонуються моделі, оснащені клавіатурою з підсвічуванням.

Мобільні зчитувачі Lenel Blue Diamond Mobile

Зчитувачі підтримують відкритий протокол контролю пристроїв ОСДП, що гарантує безперервний контроль за станом і роботою апарату, а також забезпечує безпечну передачу даних між зчитувачем і панеллю доступу.

Ще одна особливість Blue Diamond Mobile – можливість використовувати пристрій для модернізації будь-якої системи зі зчитувачем Wiegand з метою реалізації Bluetooth-підтримки.

Назад в: Контроль доступу, В світі 02-03-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Біометричний контролер СКУД BioStation T2
Біометричний контролер СКУД BioStation T2

Корейська компанія Suprema представила нове досягнення в області обладнання СКУД і біометричних систем зокрема. Зовсім недавно компанія...

Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального...

Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем
Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем

Компанія Smartec почала виробництво нового універсального контролера ST-SC032EH з інтегрованим зчитувачем карт Em Marine і HID 125 кГц....

Всі новини