+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

LG представила надтонкий телевізор товщиною 2,57 мм

LG представила надтонкий телевізор товщиною 2,57 мм

Компанія LG представила на виставці CES 2017 перший, надтонкий телевізор товщина якого складає всього 2,57 мм. Мова йде про нову лінійку 4К-телевізорів Signature OLED W. І хоча їх вартість поки що досить висока навіть для споживачів з середнім достатком, інтерес до них був дуже високим. Що стосується цін, то 65-дюймова модель лінійки W на сьогоднішній день коштує близько 8000$, а 77-дюймовий варіант – майже 20000$.

Всі електронні компоненти телевізорів розміщуються в саундбарі Dolby Atmos, поставка яких здійснюється спільно з даними моделями. До переваг лінійки W також можна віднести підтримку таких стандартів як HDR (HDR10, Dolby Vision, HLG і Advanced HDR від Technicolor). В якості операційної системи використовується WebOS 3.5.

Секрет товщини цих телевізорів полягає в застосуванні OLED-технології, в якій не використовується додаткова підсвічування, що займає певний простір як у звичайних LCD-телевізорах.

Компоненти, які розміщуються в саундбарі, підключаються до телевізора за допомогою пропрієтарного кабелю. Дана модель кріпиться виключно на стіну, ніжки для установки на поверхню столу/підлоги не передбачені.

Надтонкі 4К-телевізори LG Signature OLED W

Лінійка W є яскравим зразком досягнень сучасних технологій і того, якими будуть телевізори в самому найближчому майбутньому.

Назад в: Телебачення, В світі 07-07-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Багатофункціональний і компактний ресивер Galaxy Innovations
Багатофункціональний і компактний ресивер Galaxy Innovations

Компанія Galaxy Innovations випустила супутниковий ресивер GI ET-7000 Mini, що відрізняється невеликими розмірами (15х12,5х3,5 мм) і...

Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням
Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням

Виробник Philips представив нову Smart-ТВ панель з поліпшеною передачею кольору та дозволом 4К – Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV....

Власники ресиверів Vu+ можуть розширити свої можливості!
Власники ресиверів Vu+ можуть розширити свої можливості!

Компанія Маrusys відома користувачам своїми продуктивними ресиверами Vu+, розробила і випустила додаток до своїх пристроїв. Як стверджує...

Всі новини