+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

LG представила унікальний мобільний проектор

LG представила унікальний мобільний проектор

Новий мобільний проектор PH450UG представлений компанією LG, дозволив вирішити головну проблему, з якою доводиться стикатися при мобільних презентаціях – де розташувати пристрій і куди проектувати зображення.

Виходом із ситуації стало застосування ультракороткофокусного об'єктива, який дозволяє встановити проектор всього в декількох сантиметрах від стіни.

В будь-якому приміщенні обов'язково знайдеться вільна ділянка стіни шириною до метра, поруч з яким стоїть тумбочка або стіл. А якщо і з цим виникли труднощі, то проектувати зображення можна просто на світлий стіл. Такі можливості вироблені даний пристрій на тлі інших проекторів. Опис і ціни на проектори можна подивитися тут.

Мобільний проектор LG PH450UG

PH450UG з легкістю забезпечує оптимальну яскравість зображення шляхом його незначного переміщення на столі. Ще однією перевагою цього пристрою є його універсальність, а мобільні презентації – це лише один з варіантів його застосування.

Апарат володіє можливістю виведення зображення розміром до 120 см при включеному освітленні, в затемненому приміщенні розмір зображення можна налаштувати до 230 див. Має вбудований акумулятор, акустику, можливість бездротового підключення до смартфону, ноутбука та інтегрований програвач фото/відео з USB-накопичувачів.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 13-01-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Мультимедійні DLP-проектори EIKI з поліпшеною оптикою
Мультимедійні DLP-проектори EIKI з поліпшеною оптикою

Компанія EIKI почала випуск нових мультимедійних проекторів EK-400X, EK-401W і EK-402U, в яких значно поліпшені характеристики оптичних систем,...

Новий конференц мікрофон Beyerdynamic RM30
Новий конференц мікрофон Beyerdynamic RM30

Звичні користувачеві конференційні мікрофони з «гусячою шиєю» мають хорошу функціональність і практичні, але недостатньо привабливі з...

Перший лазерний 3LCD-проектор Epson з яскравістю 25000 люмен
Перший лазерний 3LCD-проектор Epson з яскравістю 25000 люмен

В рамках міжнародної виставки ISE-2016 компанією Epson були представлені дві нові серії проекторів і єдиний у світі лазерний 3LCD-проектор...

Всі новини