+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Краща IP-інтерком станція компанії Zenitel Group

Краща IP-інтерком станція компанії Zenitel Group

За результатами незалежного опитування фахівців в області проектування і експлуатації систем безпеки, який був проведений американським виданням Security Salesand Integration Magazine, перше місце посіла IP-інтерком станція для систем контролю і управління доступом – TCIV-3 Vingtor-Stentofon компанії Zenitel Group.

Ця станція може бути використана спільно з будь-яким SIP-сервера, сумісна з будь-якими аудиосерверами Vingtor-Stentofon і системами серії Pulse.

Оцінка якості системи проводилася з урахуванням трьох основних характеристик: якості звуку, сумісності та практичності.

Пристрій надає можливість чути і бути почутим у будь-якій ситуації. Обладнання оснащене доступним програмним забезпеченням, яке дозволяє інтегрувати його з іншими IP системами (СКУД, відеоспостереження, міні-АТС і інше). Пристрій практично, надійно в експлуатації, стійкий до дії несприятливих факторів.

IP-інтерком станція TCIV-3 Vingtor-Stentofon

Інтерком-станція TCIV-3 дозволяє організувати передачу відео в HD-якості та забезпечує гнучкість в експлуатації, має достатню функціональність і легко інтегрується в існуючі IP системи.

На відміну від більшості панелей виклику, вона характеризується великою гучністю, має автоматичне регулювання гучності, систему шумо- та ехоподавлення. Пристрій створювалося для експлуатації в самих екстремальних умовах і прекрасно працює в приміщеннях з великою кількістю пилу, бруду, високою вологістю.

Назад в: Контроль доступу, В світі 06-05-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Сучасна кодонабірна панель зі зчитувачем від Tanos
Сучасна кодонабірна панель зі зчитувачем від Tanos

Компанія Tantos почала випуск нової  кодонабірної панелі TS-KBD-EH Touch з сенсорною клавіатурою і зчитувачем, що підтримує карти двох...

Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем
Універсальний контролер СКУД зі зчитувачем

Компанія Smartec почала виробництво нового універсального контролера ST-SC032EH з інтегрованим зчитувачем карт Em Marine і HID 125 кГц....

Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен
Біометрична аутентифікація по малюнку кровоносних вен

Корпорація Fujitsu планує створити багатофакторний біометричний зчитувач, який дозволить ідентифікувати користувачів по введенню персонального...

Всі новини