+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Мікрохвильові датчики Forteza – налаштування стало ще простіше

Мікрохвильові датчики Forteza – налаштування стало ще простіше

Для тих, хто вже придбав або збирається придбати мікрохвильові датчики серії FMC, компанія Forteza значно спростила процес їх введення в експлуатацію та подальше використання.

Навесні 2016 року був початий випуск комбінованого пристрою Forteza RS-BL для перевірки та настроювання мікрохвильових детекторів лінійки FMC із застосуванням технології Bluetooth.

Передача даних можлива на відстані до 170 метрів без наявності перешкод, що істотно спрощує процес налаштування детектора і дає можливість провести монтаж датчиків одного фахівця, тоді як раніше для цих цілей було потрібно дві людини.

Крім цього, апарат здатний функціонувати в режимі конвертера RS-485 – USB і може підключатися до пристрою за допомогою кабелю.

Наявність акумулятора дозволяє експлуатувати пристрій без підзарядки протягом 12 годин, а про низький заряд батареї повідомить спеціальний індикатор. Зарядити тестер можна від зарядного пристрою або за допомогою mini USB-порту.

Комплект Forteza RS-BL

Також з метою оптимізації процесу установки і експлуатації сповіщувачів серії FMC було розроблено програмне забезпечення для Android пристроїв. Воно дозволяє управляти детекторами і відображати їх стан.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 26-08-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Универсальный приемно-контрольный прибор VERSA Plus
Универсальный приемно-контрольный прибор VERSA Plus

Новий, універсальний приймально-контрольний прилад (ППК) VERSA Plus – це єдине у своєму роді пристрій, що поєднує в семе функціональні...

«Інтелектуальні» сповіщувачі з батарейкою Roost!
«Інтелектуальні» сповіщувачі з батарейкою Roost!

Компанія інноватор Roost випустила пристрій, що дозволяє додати до існуючого пожежного сповіщувача інтелектуальні функції. Крім того, що...

Стельовий ІЧ-сповіщувач DSC з круговою зоною виявлення
Стельовий ІЧ-сповіщувач DSC з круговою зоною виявлення

Компанія DSC приступила до випуску нового стельового ІЧ-сповіщувача LС-360 з жорсткою сферичною лінзою, по суті прилад є вдосконаленою...

Всі новини