+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Мініатюрний бездротовою датчик розмикання ELK Products

Мініатюрний бездротовою датчик розмикання ELK Products

Компанія ELK Products почала випуск бездротового віконного датчика розмикання ELK-6021BR, доповнило лінійку бездротових пристроїв для комплексів охоронної сигналізації з використанням двонаправленої передачі даних.

Дана технологія гарантує стабільність роботи сигналізації. Апарат посилає сигнал на приймально-передавальний пристрій і отримує підтвердження про його отримання. При відсутності підтверджуючого сигналу пристрій знову відправляє запит.

Новинка складається з самого датчика і магніту, монтаж яких виконується на рамі і стулці вікна. Максимальний зазор між компонентами становить 1 см. Якщо це відстань перевищено, формується сигнал тривоги.

Мініатюрний бездротовий датчик розмикання взаємодіє з приймально-передавачем ELK-M1XRFTW. Максимальна відстань, на яке можна розносити пристрої один від одного – 30 метрів. Діапазон частот, в якому здійснюється зв'язок – від 902 до 928 МГц. Щоб забезпечити захист каналу використовується стрибкоподібна зміна частоти на 25 каналах. Це дозволяє запобігти стороннє втручання в процес передачі сигналу.

Бездротовий віконний датчик розмикання ELK-6021BR

Габарити приладу складають 2,8х5,8 см, магніту – 0,9х5,8 см. Напруга живлення пристрою – 3 вольта (літієва батарея). Завдяки своїм мініатюрним розмірам датчик практично не видно ззовні і дозволяє використовувати його на віконних конструкціях з різним дизайном. Колір корпусу пристрою – коричневий.

Назад в: Охоронна сигналізація, В світі 25-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Універсальні протипожежні сповіщувачі AVENAR від Bosch
Універсальні протипожежні сповіщувачі AVENAR від Bosch

Bosch Security Systems почала випуск сповіщувачів AVENAR, використовуваних в комплексах пожежної сигналізації . Залежно від модифікації,...

Радіохвильовий сповіщувач нового покоління Murena
Радіохвильовий сповіщувач нового покоління Murena

Компанія CIAS Labs почала випуск цифрових радіохвильових сповіщувачів мікрохвильового діапазону Murena, призначених для захисту фасадів,...

Стельовий ІЧ-сповіщувач DSC з круговою зоною виявлення
Стельовий ІЧ-сповіщувач DSC з круговою зоною виявлення

Компанія DSC приступила до випуску нового стельового ІЧ-сповіщувача LС-360 з жорсткою сферичною лінзою, по суті прилад є вдосконаленою...

Всі новини