+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Мініатюрний проектор з діагоналлю проекції до 3 метрів

Мініатюрний проектор з діагоналлю проекції до 3 метрів

Проектор Sony MP-CD1 був вперше представлений на виставці CES 2018. При своїх скромних розмірах, які становлять всього 8х14х1,6 см та вазі 280 грамів, він дозволяє отримувати зображення розміром по діагоналі до 3 метрів.

Новинка, яка своїми габаритами лише трохи перевершує звичайний смартфон, імеетоснащена практичним алюмінієвим корпусом. Установка проектора не викликає труднощів, оскільки він забезпечений функціональною підставкою, яка може регулюватися в широких межах та дозволяє, наприклад, виводити зображення на стелю.

Пристрій оснащений вбудованим кулером, який працює практично безшумно та забезпечує ефективне відведення надлишку тепла. Для виведення зображення розміром 3 метри потрібно перебувати на відстані 3,5 метраот плоскій поверхні. Дозвіл при цьому становить всього 854х480 пікселів.

Данний проектор може автоматично коригувати насиченість й яскравість картинки. Крім цього, він оснащений спеціальною функцією, яка в залежності від нахилу поверхні, на яку виводиться зображення, може змінювати співвідношення його сторін, щоб картинка виглядала коректно. Заряду вбудованого акумулятора вистачає для того, щоб опрацювати протягом 2 годин з яскравістю 105 люменів. Ще одним сюрпризом від виробника є можливість використання Sony MP-CD1 як power-банку для заряду мобільних пристроїв.

Для сполучення з зовнішніми пристроями використовується HDMI-інтерфейс. Проектор може бути використаний для гри на ігрових приставках, наприклад, PlayStation. Для підключення джерела звуку використовується стандартний 3,5 мм роз'єм. Проектор готовий до роботи вже через 5 секунд після включення, які необхідні для прогріву лампи.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 20-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу

Компанія Кластер-плюс пропонує новинки систем імерсивної телеприсутності Cisco TelePresence SX10, SX80, MX200 G2 і MX300 G2, які вже доступні...

Премія EISA дісталася бюджетному проектору BenQ W2000
Премія EISA дісталася бюджетному проектору BenQ W2000

В цьому році премію EISA, яка раніше завжди діставалася проекторів Ні-End класу, присудили бюджетного проектору BenQ W2000. Нагадаємо, що ця...

Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G
Новий сучасний SIP відеотелефон Yealink VP-T49G

Виробник апаратури для телефонії Yealink почав випуск нового IP-відеотелефона VP-T49G, оснащеного великим дисплеєм, з сенсорним управлінням...

Всі новини