+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Мобільна та планшетна версії сайту активні!

Мобільна та планшетна версії сайту активні!

Ідея створення мобільної та планшетної версій сайту виникла у зв'язку зі збільшенням кількості відвідувачів сайту, які віддають перевагу перегляду інформації саме з планшету або мобільного телефону.

Ми не відкладали реалізацію ідеї на «потім», а швидко перетворили ідею в можливість для кожного відвідувача переглядати сайт з мобільних пристроїв.

Реалізація ідеї була першочерговою у планах нашої компанії, так як ми розуміємо важливість та необхідність для кожного клієнту в наявності зручної та практичної мобільної та планшетної версії сайту. Все що Вам потрібно – це мобільний телефон або планшет з доступом до інтернету.

У новому форматі Ви з легкістю можете:

  • переглядати інформацію сайту, перебуваючи далеко від дому;
  • оформляти термінове замовлення, перебуваючи не тільки в будь-якому куточку країни, але навіть за її межами.

Враховуючи важливість швидкого перегляду інформації з мобільного пристрою та оперативного отримання потрібної інформації, ми зробили доступною форму зворотного зв'язку. Якщо Ви хотіли подзвонити, а немає можливості. Надішліть запит на зворотний дзвінок з сайту, та ми самі зателефонуємо у зручний для Вас час.

Планшетна версія сайту

Крім того! Скориставшись оформленням замовлення через мобільний телефон, або планшет, Ви можете оплатити банківською картою, це дає можливість здійснювати покупки з будь будь-якого куточку України чи світу.

Використовуйте нові можливості сайту з максимальною користю та комфортом для себе. Ми вдосконалюємося для Вас та робимо все, щоб співпраця з «Кластер-плюс» була для Вас вигідною.

Назад в: В компанії, Різне 15-04-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Спонсор Школи Олімпійського резерву спортивної гімнастики
Спонсор Школи Олімпійського резерву спортивної гімнастики

Спортивна гімнастика – напрямок, який поєднує у собі розвиток гнучкості, поліпшення фізичної форми та формування лідерських якостей у кожній...

Весняний конкурс на кращу статтю
Весняний конкурс на кращу статтю

1 лютого 2013 року розпочинається весняний конкурс на кращу статтю. За підсумками конкурсу буде вручено: 1 місце – контракт на...

Национальный бизнес рейтинг!
Национальный бизнес рейтинг!

Національний бізнес рейтинг - це організація, яка допомагає сформувати цілісну картину конкурентоспроможності підприємств. Дані рейтингу...

Всі новини