+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Монтаж СКС в офісі компанії ZTE Україна

Монтаж СКС в офісі компанії ZTE Україна

В зв'язку з розширенням компанії ZTE Україна виникла необхідність організації нових офісних площ. У зв'язку з цим нами була спроектована та змонтована структурована кабельна мережа для офісу в Києві, розрахована більш ніж на 150 робочих місць.

Вчасно проектування мережі наші фахівці зробили акцент на якість, довговічність та простоту експлуатації системи. При побудові системи були використані: мережевий кабель, шафи, модулі, розетки, патч-панелі та патч-корди виробництва Одескабель, DKC та AMP. Ці виробники зарекомендували себе на ринку України як надійних постачальників кабельно-провідникової продукції, яка відповідає оптимальному співвідношенню ціна/якість.

Для прокладання мережі в приміщенні офісу була змонтована кабельна траса, що складається з металевих лотків й кабельростов, по яких прокладено екранований кабель «вита пара». Система дозволяє забезпечити обмін даними всередині локальної мережі до 1000 Мбіт у секунду. Робочі місця обладнані телефонними RJ-12 та комп'ютерними розетками RJ-45 з посиленими модулями, які відповідають категорії 5e.

Монтаж СКС в офісі компанії ZTE в Києві

Також офіс був обладнаний системою відеоспостереження, яка забезпечує оперативний моніторинг всередині приміщення та зовнішнього периметра будівлі. Відеоспостереження працює в режимі реального часу та дозволяє забезпечити цілодобову охорону об'єкта.

В результаті компанія ZTE в стислі терміни отримала сучасний офіс, який обладнаний комп'ютерною та телефонною мережею, а також системою відеоспостереження. Монтаж СКС в офісі компанії ZTE це корисний досвід співпраці з міжнародною корпорацією.

З рекомендационными листами наших клієнтів, у тому числі від компанії ZTE, Ви можете ознайомитися на цій сторінці.

Назад в: Комп'ютеризація, В компанії 11-11-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новий 18-дюймовий гнучкий дисплей від LG
Новий 18-дюймовий гнучкий дисплей від LG

Сучасні смартфони з вигнутими дисплеями та гнучкі акумулятори вже давно як не новина. Замало того, в деяких країнах у продаж надійшли навть...

Представлено унікальний USB-монітор на електронному чорнилі
 Представлено унікальний USB-монітор на електронному чорнилі

Компанія Daesung Tech продемонструвала унікальний 13-дюймовий USB-монітор на електронному чорнилі – PaperLike. Пристрій виконаний за...

Міні-комп'ютер розміром з флеш-брелок від Intel
Міні-комп'ютер розміром з флеш-брелок від Intel

Віце-президент корпорації Intel та голова групи PC Client Group Кірк Скауген повідомив, що у 2015 році Intel має намір вивести на ринок IT так...

Всі новини