+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

На виставці Cinema Con 2017 представили заміну проекторів

На виставці Cinema Con 2017 представили заміну проекторів

На виставці Cinema Con 2017, компанії Sony та Samsung представили кінотеатри, які в 10 разів яскравіше проекторів, не мають обмежень у збільшенні дозволу і в яких використовується зовсім інший принцип формування контрастного зображення, недоступний в проекторах.

Умовно, нові технології можна віднести до категорії LED. Кожен піксель цих дисплеїв самостійно випромінює світло і його можна погасити, зробивши абсолютно чорним. Ні в проекторах, ні в LCD-телевізорах це зробити неможливо, оскільки вони мають загальну підсвічування, яка ніколи не вимикається. Пікселі LCD і DLP можуть відхилити або перекрити світло тільки частково.

Враження від зображення з такою контрастністю просто приголомшливі і це підтвердять усі, кому довелося побувати на останніх виставках і побачити відеостіну Sony СLEDIS. Світлодіоди на ній дуже маленькі і знаходяться в глибині чорного субстрату, тому вони не засвічують один одного. Великий кут огляду при цьому зберігається для всього дисплея. Зазвичай це взаємовиключні характеристики, але Sony вдалося вирішити цю проблему.

На Cinema Con Sony представила «невеликий» дисплей СLEDIS, але вже в рамках наступної виставки – NAB show (22-27 квітня 2017), обіцяла показати новинку з шириною 34 ft (10 м).

На виставці Cinema Con 2017 представили заміну проекторів

Компанія Samsung на CinemaCon представила новинку у варіанті, який навряд чи дозволив залишитися спокійними виробникам проекторів. Це був великий кінозал з активним 34 ft екраном і приголомшливою акустикою HARMAN. Крісла в залі були масажними і давали заряджати їх мобільні пристрої.

В кінці 2017 року очікується поява комерційних варіантів описаних технологій.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 26-03-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Сенсорна технологія яка не вимагає дотику
Сенсорна технологія яка не вимагає дотику

Сенсорні екрани стали невід'ємною частиною сучасних портативних пристроїв і не тільки. У пристроях широкого споживання дана технологія була...

Монітор SE370 з бездротовим пристроєм для зарядки
Монітор SE370 з бездротовим пристроєм для зарядки

Samsung представив перший у своєму роді монітор з вбудованим бездротовим пристроєм для зарядки мобільних гаджетів. SE370 – нова модель,...

100 ГБ вільного зберігання даних в OneDrive від Microsoft
100 ГБ вільного зберігання даних в OneDrive від Microsoft

Всесвітньо відома Microsoft Corporation – лідер з виробництва програмного забезпечення, флагман інновацій, представляє користувачам чергове...

Всі новини