+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нова HD-SDI камера Smartec STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням

Нова HD-SDI камера Smartec STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням

Нещодавно компанія Smartec розширила асортимент продукції для систем відеоспостереження. Нова купольна HD-SDI камера STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням підтримує технології передачі відео HD-SDI, EX-SDI, HD-TVI і оснащена 2-мегапіксельною матрицею Panasonic. Відеокамера допомагає організувати ефективний контроль на об'єктах з перемінним освітленням.

Камера дозволяє транслювати Full HD-відео з частотою 30 к/с і HD-відео з частотою 60 к/с. Світлочутливість камери становить 1/0,1 лк. Пристрій оснащений функцією апаратної WDR і системою шумозаглушення. Інтегрований в камеру ІЧ-прожектор, в нічний час дозволить розширити зону контролю до 35 метрів.

Камери відеоспостереження мають досить компактний вигляд і можуть експлуатуватися в температурному діапазоні від -10 до +50 градусів. Трьохосьове кріплення допоможе провести швидкий монтаж пристрою, на вертикальних і горизонтальних площинах, без застосування додаткових кронштейнів. Максимальне енергоспоживання камери становить 7,1 Вт, напруга живлення – 12 вольт від джерела постійного струму або 24 вольта від джерела змінного струму.

Зображення формується двомегапіксельною КМОП-матрицею формату 1/3 дюйма і варіоб'єктивом з авторегулюванням діафрагми. Камера здатна без затримок передавати Full HD відео по коаксіальному кабелю до 400 метрів.

Купольна відеокамера Smartec STC-HD3523

Налаштувати параметри відео для кожного конкретного об'єкта можливо шляхом зміни частоти кадрів та роздільної здатності. При недостатньому освітленні у камері можна задіяти 2D і 3D-системи шумозаглушення, щоб виключити придушення артефактів. Настройка параметрів відеосистеми здійснюється через зручне екранне меню за допомогою кнопок, розташованих під кришкою кріплення.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 26-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Рейтинг відеореєстраторів в Україні – кращий реєстратор 2015
Рейтинг відеореєстраторів в Україні – кращий реєстратор 2015

У наш час існує величезна кількість різних пристроїв та аксесуарів для автомобілістів і байкерів. Але одним з найважливіших гаджетів є –...

Інтелектуальна PTZ камера нового покоління
Інтелектуальна PTZ камера нового покоління

Інтелектуальна PTZ камера нового покоління AUTODOME starlight HD серии 7000 – новий етап в епосі сучасного інтелектуального...

Як вибрати кабель для систем відеоспостереження?
Як вибрати кабель для систем відеоспостереження?

Сучасна будівля неможливо уявити без різного устаткування. Допомогою якого ми користуємося такими досягненнями технічної революції як...

Всі новини