+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нові IP-АТС Grandstream – нові можливості!

Нові IP-АТС Grandstream – нові можливості!

Нові IP-АТС Grandstream – це гібридні станції, які крім підтримки VoIP протоколів мають порти для підключення звичайних телефонних апаратів (FXS) і міських ліній зв'язку (FXO). Всі моделі оснащені двома портами для підключення телефонних апаратів і визначеною кількістю портів FXO, які зазначено в назві (останні цифри). Остання особливість дозволила створити більш дешеві рішення, на відміну від аналогів, які надають можливість збільшувати кількість портів за допомогою плат розширення.

Зміни в новій лінійці обладнання торкнулись тільки двох моделей: старшій (UCM6208) – вона отримала додатковий мережевий порт і стала більш продуктивною, а також середньої (UCM6204) – до основних функцій була додана можливість роботи пристрою в якості маршрутизатора.

Моделі даної серії випускаються в двох варіантах: настільному і стоєчном, остання адаптована під встановлення в 19" стійки. Кожна з них обладнана РК-дисплеєм, що істотно спрощує адміністрування пристрою. Крім цього на ньому можна вивести дату, час, версію прошивки, IP-адресу та інші дані. Відстежити стан портів можна за допомогою світлодіодів. Для запису розмов пристрій оснащений слотом для SD-карт і USB-портом.

Нові IP-АТС Grandstream – нові можливості!

Інтегрований накопичувач АТС має ємність 4 Гб. Оптимальні умови для роботи внутрішніх компонентів створюються за допомогою вбудованого вентилятора і датчика температури. Живлення моделей лінійки UCM6200 здійснюється за допомогою блоку живлення або через PoE-інтерфейс.

Серед найбільш цікавих функцій варто відзначити функцію автоматичної настройки абонентських пристроїв, записи абсолютно всіх розмов, проведення конференцій за розкладом.

Назад в: Телефонія, В світі 25-11-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові тарифи Укртелекому: дзвінки на мобільні з 0,29 грн
Нові тарифи Укртелекому: дзвінки на мобільні з 0,29 грн

Компанія Укртелеком повідомляє про зміни у тарифному плані «Домашній Безлімітний» для користувачів стаціонарної телефонії . Даний пакет,...

Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone
Цифровий бездротовий телефон з док-станцією для iPhone

Компанія Panasonic продемонструвала нову преміальну модель DECT-телефону , сумісного з усіма iPhone серій 5 та 6, а також iPod touch....

Нові бездротові телефони DECT від Panasonic
Нові бездротові телефони DECT від Panasonic

На початку 2016 року компанія Panasonic представила серію нових бездротових DECT телефонів KX-TGJ3XX які відрізняються великими...

Всі новини