+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нова лінійка пристроїв керування «розумним будинком»

Нова лінійка пристроїв керування «розумним будинком»

Виробник компанія Berker оновила лінійку пристроїв керування «розумним будинком», в числі яких клавішному-кнопковий вимикач KNX BA з вбудованим шинним з'єднувачем, сенсорний KNX-вимикач зі світлодіодною індикацією і нова панель управління KNX Touch Control – справжній пульт управління будинком. Пристрої мають вже звичні для продукції Berker риси дизайну і володіють цілим рядом переваг.

Вимикач KNX BA зовні виглядає як традиційний вимикач, але наявність вбудованого шинного з'єднувача і датчика температури перетворює його в альтернативу більш дорогим і багатофункціональним панелей управління. Може виконувати роль точки управління. Клавіші пристрою знаходяться в нормально-середньому положенні, що дозволяє управляти чотирма різними функціями. Датчик вимірює температуру і відправляє її значення по шині KNX інших пристроїв.

Сенсорні KNX-вимикачі мають модульну конструкцію, яка складається з вставки, яка являє собою «розумний» шинний з'єднувач і лицьовий сенсорної панелі. Пристрій оснащується від одного до чотирьох сенсорних вимикачів, програмна налаштування яких здійснюється однаково в усіх варіантах дизайну.

Система управління Berker KNX Touch Control

KNX Touch Control – це поєднання плоскоекранної оптики з функціональністю сенсорного управління. Користувач отримує доступ до десяти екранним сторінкам, скомпонувати кожну з яких можна самостійно (пропонується 37 вбудованих шаблонів). 

Інтегрований датчик присутності активує РК-дисплей при наближенні людини. Яскравість підсвічування екрана регулюється в залежності від освітленості за допомогою вбудованого датчика.

Назад в: Диспетчеризація, В світі 12-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
«Розумне місто» від Cisco – приклад проекту «Цифрова Індія»
«Розумне місто» від Cisco – приклад проекту «Цифрова Індія»

Під час урочистої церемонії відкриття другої черги комплексу будівель в індійському місті Бангалор, компанія Cisco показала особливості...

Honeywell Lyric Wi-Fi – датчик затоплення і температури
Honeywell Lyric Wi-Fi – датчик затоплення і температури

Компанія Honeywell почала випуск нового пристрою з підтримкою бездротового з'єднання, що представляє собою датчик затоплення і...

Нове покоління сенсорних панелей для «розумного будинку»
Нове покоління сенсорних панелей для «розумного будинку»

На цей раз, німецька компанія Jung представила панелі керування Smart Control 7, з допомогою яких можна управляти будь-якою системою...

Всі новини