+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Нова переговорна панель DKP-4016 з підтримкою OMNEO IP

Нова переговорна панель DKP-4016 з підтримкою OMNEO IP

В рамках виставки Integrated Systems Europe 2016, яка проходила в Амстердамі, компанія RTS представила чергову новинку – настільне переговорний пристрій DKP-4016 з серії KP. Нова інтерком-панель може встановлюватися як на горизонтальні, так і на вертикальні поверхні.

Відмінною рисою пристрою серед переговорних панелей оповіщення, є підтримка технології OMNEO IP, що забезпечує високу якість звуку. DKP-4016 оснащена 16 багатофункціональними чотирьох спрямованими клавішами і кольоровим дисплеєм, який робить управління ще зручніше. Новинка повністю сумісна з усіма матрицями компанії і може використовуватися в теле - і радіомовних студіях, для позастудійного радіомовлення тощо.

Сумісність з усіма існуючими матрицями забезпечується завдяки великому вибору роз'ємів, в числі яких вхід/вихід (GPIO), роз'єм RC і інтерфейс etherCON. Також пристрій підключити пристрій до будь-якої IP-мережі через SFP-модуль і коннектор RJ-45 по витій парі.

Інтерком-панель RTS DKP-4016

Вищевказана технологія OMNEO заснована на двох розробках – компоненті передачі звуку через мережу Dante Audinate і системі управління Open Control Architecture, призначеної для контролю професійних мереж. Використання цих технологій забезпечує гнучкість, надійність системи, дозволяє зробити інсталяцію з використанням стандартних IT компонентів за мінімальні терміни.

Як і всі пристрої серії KP, нова переговорна панель оснащена ширококутним дисплеєм високої чіткості, з хорошою контрастністю і кутами огляду. Панель підтримує понад десять мов.

Назад в: Оповіщення, В світі 16-03-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові цифрові мікшери Soundcraft з бездротовим роутером
Нові цифрові мікшери Soundcraft з бездротовим роутером

Компанія Soundcraft почала випуск нової серії цифрових мікшерів Ui, яка представлена двома моделями – Ui12 і Ui16. Відмітними особливостями...

Новинка! Система мовного оповіщення Paviro від Bosch
Новинка! Система мовного оповіщення Paviro від Bosch

Нова система мовного оповіщення Paviro від компанії Bosch виділяється серед продуктів даної категорії високою якістю звуку і може...

Новий широкосмуговий настінний гучномовець Tantos
Новий широкосмуговий настінний гучномовець Tantos

Нещодавно на світовому ринку з'явився новий настінний широкосмуговий гучномовець Tantos TSo-SW6b який має сучасний дизайн, чудово поєднується з...

Всі новини