+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

BenQ представила короткофокусний проектор нового покоління

BenQ представила короткофокусний проектор нового покоління

Тайванська компанія BenQ представила новий короткофокусний проектор MS630ST, який знайде застосування в невеликих залах. Це пристрій з великим світловим потоком 3200 ANSI дозволяє отримати чітке зображення навіть в світлому приміщенні з роздільною здатністю 800х600 і співвідношенням сторін 4:3. Контрастність проекції становить 13000:1.

Короткофокусні проектори мають прекційне відношення дорівнює 0,5, що дає можливість проектувати зображення на відстані, яка дорівнює половині ширини екрана.

Спеціальні технології, використані у виробництві даних проекторів, дозволяють застосовувати їх на дуже маленькій відстані – від півметра до півтора метрів. Монтаж пристрою здійснюється за допомогою настінного або стельового кріплення прямо над проекційним екраном, дошкою, стіною. Таким чином, доповідач отримує можливість вільно переміщатися, а пристрій захищається від випадкових пошкоджень.

Короткофокусний проектор BenQ MS630ST

Новинка створена за технологією DLP і оснащена технологією SmartEco, яка дозволяє знизити енергоспоживання і збільшити термін служби лампи. Крім цього проектор має автоматичний режим роботи, що виконує його відключення протягом півгодини при відсутності вхідного сигналу. Функція Auto Blank, реалізована в MS630ST призначена для захисту очей – якщо людина знаходиться перед об'єктивом на відстані 20 см, проектування автоматично відключається.

На відміну від більшості мультимедійних проекторів, модель оснащена вбудованим динаміком потужністю 10 Вт, а також HDMI портами, що дозволяють отримувати дані з Android пристроїв з їх одночасною підзарядкою. Не можна не сказати і про реалізованої в MS630ST технології показу 3D Blu-ray зображення, що дає можливість активніше залучати аудиторію, використовуючи 3D окуляри.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 07-06-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Мультимедійні DLP-проектори EIKI з поліпшеною оптикою
Мультимедійні DLP-проектори EIKI з поліпшеною оптикою

Компанія EIKI почала випуск нових мультимедійних проекторів EK-400X, EK-401W і EK-402U, в яких значно поліпшені характеристики оптичних систем,...

Новий конференц мікрофон Beyerdynamic RM30
Новий конференц мікрофон Beyerdynamic RM30

Звичні користувачеві конференційні мікрофони з «гусячою шиєю» мають хорошу функціональність і практичні, але недостатньо привабливі з...

Panasonic анонсував технологію вільної проекції
Panasonic анонсував технологію вільної проекції

У квітні цього року в рамках виставки Prolight+Sound 2016, яка відбудеться у Франкфурті, компанія Panasonic анонсує технологію вільної...

Всі новини