+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Світлодіодний світильник з датчиком руху від Hager

Світлодіодний світильник з датчиком руху від Hager

У цьому місяці компанія Hager почала випуск своєї останньої розробки в області освітлення – новий світлодіодний світильник з датчиком руху EE610. EE610 – світильник, який розрахований для кріплення на вертикальну поверхню. Він може бути використаний для освітлення алей біля котеджу, паркінгів середнього розміру, майданчиків і так далі. Період активації світлодіодний лампи від 5 до 900 секунд. Зона покриття датчика складає шість метрів, кут виявлення в 140 градусів. Керуючи лампою віддалене, з допомогою пульта можна змінювати чутливість, яка дозволить реєструвати рух на відстані до 12 метрів.

Світловий потік нового світильника ідентичний потоку лампочки розжарювання потужністю 75 Вт. Клас енергоефективності нового джерела освітлення – А+, випромінює білий світ (4000).

За допомогою цього пульта управління можна не тільки активувати LED-світильник, але і змінювати такі параметри як період затримки включення, рівень освітленості і чутливість датчика. При необхідності можна швидко скинути налаштування в режим «за замовчуванням».

Габарити і радіус дії Hager EE610

Світильник захищений від несприятливих атмосферних явищ (ст. захисту IP55), володіє хорошими естетичними характеристиками, що робить його доречним у будь-якому екстер'єрі.

Установка освітлювального приладу проста і здійснюється в три етапи: фіксація підстави, підключення електричного дроту та установка приладу в настінному підставі. Оптимальна висота установки пристрою – 2 метри.

Назад в: Освітлення, В світі 23-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Sony представила розумні світильники з функцією аудіодінаміка
Sony представила розумні світильники з функцією аудіодінаміка

Корпорація Sony вирішила внести зміни до концепції розумного будинку та анонсувала під час виставки CES 2015 пристрій на основі нової...

Розумна лампочка MiPow – управляємо зі смартфона
Розумна лампочка MiPow – управляємо зі смартфона

У цьому місяці компанія MiPow представила нове покоління ламп освітлення. Головною перевагою пристрою є те, що воно може управлятися зі...

Пішохідні переходи Києва будуть освітлюватися в нічний час
Пішохідні переходи Києва будуть освітлюватися в нічний час

Згідно з планами, 260 пішохідних переходів столиці України будуть освітлюватися в темний час доби. Про це заявив мер Києва В. Кличко під час...

Всі новини