+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Контролер систем опалення для «розумного будинку»

Контролер систем опалення для «розумного будинку»

Враховуючи тенденції нинішнього ринку, компанія Gira випустила новинку – контролер KNX. Він призначений для керування опалювальним контуром «розумного будинку», шляхом взаємодії з приводами радіаторів або колекторів і контролю водяного потоку. Це рішення для конвекційних нагрівачів і радіаторів, систем «тепла підлога» або обігріву стель, клімат-контролю. Шестиканальное пристрій може бути застосовано в житлових і комерційних об'єктах, офісах, освітніх установах. Новинка розрахована на роботу з клапанами на 24 і 230 В.

Порівняно з попередніми моделями контролерів були значно покращені функціональні можливості програмного забезпечення, що дозволило підвищити ефективність опалювальної системи. Управління промиванням клапанів через задані проміжки часу запобігає утворенню накипу в системі опалення.

Контролер систем опалення має два режими: режим перемикання і режим ШІМ. Активація сервоприводів здійснюється так само в двох режимах без подачі електроживлення: відкритому і закритому.

Систем опалення Gira KNX

У пристрої передбачена вибіркова блокування виходів з управлінням ручного способу і можливістю економною роботи. Управління насосів і теплоспоживання виконується в залежності від стану клапанів з завданням робочих параметрів аварійного режиму.

Gira KNX захищений від перевантажень і короткого замикання, також він може підключаться каскадним способом. При найменших збої пристрій веде сповіщення про помилки.

Назад в: Диспетчеризація, В світі 04-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
«Розумне місто» від Cisco – приклад проекту «Цифрова Індія»
«Розумне місто» від Cisco – приклад проекту «Цифрова Індія»

Під час урочистої церемонії відкриття другої черги комплексу будівель в індійському місті Бангалор, компанія Cisco показала особливості...

Новинка від Wink – багатофункціональний контролер
Новинка від Wink – багатофункціональний контролер

Wink Relay – це нова розробка компанії Wink, що представляє собою багатофункціональний контролер з сенсорною панеллю управління. Новинка...

Honeywell Lyric Wi-Fi – датчик затоплення і температури
Honeywell Lyric Wi-Fi – датчик затоплення і температури

Компанія Honeywell почала випуск нового пристрою з підтримкою бездротового з'єднання, що представляє собою датчик затоплення і...

Всі новини