+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Новинка! Лазерний сповіщувач охоронни периметра LZR D-TECT

Новинка! Лазерний сповіщувач охоронни периметра LZR D-TECT

Принцип роботи лазерних систем охорони заснований на часопрольотному або імпульсному методі. Він схожий з таким у радарів, але замість радіохвиль використовується лазерний промінь. Перевагою даної технології є відсутність помилкових спрацьовувань при несприятливих погодних умовах, можливість експлуатації як усередині приміщень, так і на відкритих ділянках, а також мобільність системи.

LZR D-TECT – таку назву носить одна з останніх розробок британської компанії GJD, яке являє собою лазерний сповіщувач і сканер для охорони периметра.

Основою пристрою є потужний ІЧ-лазер з довжиною хвилі 905 нм, формує чотири похилі площини, при перетині яких змінюється сигнал на приймач. Вбудований процесор визначає параметри об'єкта і приймає рішення, яке залежить від встановленого алгоритму. Управління пристроєм здійсняться з допомогою основного приладу контролю, який також керує всією мережею сповіщувачів.

Схема лазерного сповіщувача GJD LZR D-TECT

У режимі навчання LZR D-TECT запам'ятовує всі предмети і фон на контрольованому ділянці, автоматично налаштовуючись на виявлення тільки нових об'єктів. Контроль ведеться в двох режимах – повної та часткової охорони. Це актуально для об'єктів, які потребують захисту окремих ділянок або предметів. Наприклад, у денний час сповіщувач формує два незалежних поля – одне з них входить стереженого, а в іншому дозволяється пересування персоналу. В цьому випадку сканер реагує тільки на спроби несанкціонованого проникнення в першому полі передаючи інформацію за допомогою витої пари. У нічний час захист працює на всіх ділянках.

Крім цього сповіщувач оснащений видимим червоним лазером, три променя якого показують межі контрольованого ділянки. Чотири індикатори вказують на стан захисту в кожному з двох секторів, що підтверджують подачу живлення і справність приладу. Діапазон виявлення пристрою становить 25х25 метрів. Температура експлуатації від -30 до +60 градусів.

Назад в: Охорона периметру, В світі 11-03-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Охорона периметра об'єктів великої протяжності RaySense
Охорона периметра об'єктів великої протяжності RaySense

Компанія RBtec почала випуск волоконно-оптичної системи виявлення RaySense. Апаратний комплекс служить як охорона периметра об'єктів великої...

Безпровідний «Монітор проїзду» від Safety Technology
Безпровідний «Монітор проїзду» від Safety Technology

Компанія Safety Technology International розробила бездротової «Монітор проїзду», який може застосовуватися для охорони периметра будь-яких...

RoboGuard – автономний робот для охорони периметру
RoboGuard – автономний робот для охорони периметру

На початку 2014 року в мережі з'явилися статті про «робо-охоронця», який вільно переміщається уздовж огорожі періметру . Основне завдання...

Всі новини